افتتاح طرح «هجرت 3» با حضور 70 دانش آموز صومعه سرایی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۴ تیر ۹۵ - ۱۸:۴۹

  کد خبر : 47020
  فرمانده حوزه بسیج دانش‌اموزی صومعه سرا:

  افتتاح طرح «هجرت ۳» با حضور ۷۰ دانش آموز صومعه سرایی

  فرمانده حوزه بسیج دانش‌اموزی صومعه سرا گفت: اردوی طرح هجرت ۳ با حضور ۷۰ دانش آموز صومعه سرایی افتتاح شد.

  به گزارش خبرنگار واران خبر، مجید حریری در مراسم افتتاحیه طرح «هجرت ۳» در مدرسه شهید بیژن حقیری صومعه سرا اظهار کرد: در اردوهای هجرت مرمت ، بهسازی و زیباسازی مدارس انجام می شود.

  وی با بیان اینکه امسال ۳ مدرسه شهید ترابی ندامان، مقطع متوسطه باهنر و بیژن حقیری در طرح هجرت مورد بازسازی، زیباسازی و مرمت قرار خواهند گرفت، افزود: دانس اموزان برای شرکت در این طرح از طریق پایگاه های بسیج دانش آموزی ثبت نام کرده اند.

  فرمانده حوزه بسیج دانش‌اموزی صومعه سرا با بیان اینکه ۷۰ نفر در این طرح حضور دارند، گفت: غنی سازی اوقات فراغت جوانان،  ایجاد بهره بری در بین دانش آموزان و ترویج فرهنگ کار و تلاش و خدمت رسانی به آحاد جامعه و تقویت روحیه کار جمعی از جمله اهداف این طرح است.

  حریری با بیان اینکه ساعت کاری دانش آموزان ۸ صبح تا نماز ظهر است،  تصریح کرد: استادکار در این طرح خود دانش اموزان هستند که ابزار کارشان فرشه، رنگ و … است.

  در ادامه سرگرد سید جلیل قاسمی با بیان اینکه اردوهای جهادی دارای اهمیت بالایی است، افزود: مقام معظم رهبری در سخنان اخیرشان فرموده اند اردوهای جهادی را باید تقویت کرد.

  وی با بیان اینکه باید اردوهای جهادی تقویت شود، اظهار کرد: دانش‌اموزان حاضر در طرح هجرت در گام اول باید نگاهی به خودشان داشته باشند که اردوی جهادی بسیار با عظمت است و در میدانی که حضور یافته‌اند اجر و ثواب زیادی وجود دارد.

  جانشین فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه جنبه‌های تقویتی باید برای دانش‌آموزان فراهم شود، افزود: اردوی جهادی ادامه راه شهدا و ایثار است و به این دلیل حائز اهمیت است که در آن مجاهدت وجود دارد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro