وقتی کلاس مجردهای شهاب مرادی، انجمن تهرانی‌ها را سرخورده می‌کند+تصاویر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۹ آذر ۹۱ - ۱۸:۴۸

  کد خبر : 4708

  وقتی کلاس مجردهای شهاب مرادی، انجمن تهرانی‌ها را سرخورده می‌کند+تصاویر

  برگزاری پر شور و حال جلسه مهارت های انتخاب همسر توسط حجت الاسلام شهاب مرادی، موجب سرخوردگی به گزارش واران …

  برگزاری پر شور و حال جلسه مهارت های انتخاب همسر توسط حجت الاسلام شهاب مرادی، موجب سرخوردگی

  به گزارش واران نیوز به نقل ازخبرگزاری دانشجو» هفته گذشته برنامه روز دانشجو انجمن دانشگاه تهران در دانشکده ادبیات این دانشگاه برگزار شد و در حالیکه سالن از قبل از شروع مراسم با افرادی گزینشی پر شده بود، اینطور به مخاطب القا کردند که پرشورترین برنامه دانشجویی را انجمن تهرانی ها برگزار کرده اند.

  حالا با گذشته دو هفته یک برنامه ی روتین هفتگی، که به شناخت ریزمهارتهای انتخاب همسر می پردازد با جمعیتی فوق العاده روبرو شده است.

  به طوری که یکی از اعضای دو آتشه انجمن تهران در صفحه فیس بوک خود از احساس سرخوردگی اش از حضور دانشجویان در این برنامه خبر می دهد.

  عکس های زیر تصاویر مراسم ۱۶ آذر انجمن اسلامی دانشگاه تهران در دانشکده ادبیات دانشگاه تهران است که باتبلیغات گسترده و وسیع برگزار شد.

  در همین حال یکی از اعضای انجمن تهران در صفحه فیس بوک خود نوشته است:‬

  ‫هی میخوام هیچی نگم! هی میخوام کم حاشیه باشم اما نمیشه!

  آخه این چه وضعیه؟ دلمون خوش برنامه شونزده آذر با استقبال گسترده ای رو به رو شد(به روایتی)! با اون همه تراکت، پوستر و اطلاع رسانی در فیس بوک، اس ام اس و هزار راه تبلیغاتی دیگه!

  در حالی که برای برنامه “ریز مهارت های انتخاب همسر” با سخنرانی جناب مرادی فقط با چندتا دونه پوستر، خیل جمعیت به سمت دانشکده ادبیات سرازیر شد!

  خوفناک بود!

  عکس های زیر مربوط به کلاس ریز مهارت های زندگی با محوریت شهاب مرادی است که در دانشکده ادبیات دانشگاه تهران و در تالار فردوسی برگزار می شود.

  این دانشجو در ادامه آورده است:

  “وقتی در تالار باز شد در کمتر از پنج دقیقه تالار پر شد و بقیه روی پله ها نشستند یا سر پا ایستادند! عده ای طوری سمت دانشکده ادبیات می دویدن که خدا رو شاهد می گیرم اگر بان کی مون یا شخص مهندس میومد من اینجور خودمو هلاک نمی کردم!

  دارم به این مسئله فکر میکنم که ما را چه می شود؟ از قافله عقب افتادیم یا برعکس؟

  برنامه هایی که موضوع اجتماعی و اقتصادی(نه صرفا سیاسی که عده ای قلیل علاقه مند بهش هستند) دارند با تالارهای خالی از جمعیت و استقبال کم مواجه میشه و در عوض برای این برنامه ها شاهد استقبال کم نظیر دوستان هستیم!!!

  من از شما می پرسم،ما به کجا داریم می رویم؟”

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro