انتقاد نماینده تهران از شوخی قومیتی سید کاظم دلخوش با مردم قزوین

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۳۰ تیر ۹۵ - ۱۶:۵۱

  کد خبر : 47194
  در تذکر قانونی مطرح شد؛

  انتقاد نماینده تهران از شوخی قومیتی سید کاظم دلخوش با مردم قزوین

  در جریان نشست علنی امروز نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با خواندن قطعه شعری به تایید نطق پیش از دستور لاریجانی پرداخت.

  واران خبر :در جریان نشست علنی امروز نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با خواندن قطعه شعر “هر کس به ریاست رئیس بد بین است / چاره درد او شهر داوود محمدی(قزوین) است” به تایید نطق پیش از دستور لاریجانی پرداخت.

  عضو هیات رئیسه فراکسیون امید همچنین با انتقاد از کاظم دلخوش که در جریان نشست علنی امروز با استقبال از نطق پیش از دستور لاریجانی در محکوم کردن اقدام‌های اخیر امریکا علیه کشورمان، برای انتقاد از این اقدام‌ها، در شعری به بیان یک شوخی قومیتی به مردم یکی از استان‌های کشور پرداخت، گفت: ما هم با نطق آقای لاریجانی موافق هستیم اما شعری که آقای دلخوش خواندند، به هیچ وجه در شأن مجلس شورای اسلامی نبود.

  کاظم دلخوش در جریان نشست علنی امروز مجلس هنگامی قصد داشت درباره یکی از مواد مورد بحث اظهارنظر کند، اقدام به بیان نوعی شوخی قومیتی با مردم قزوین کرد و گفت که اگر آمانو به رفتار خود ادامه دهد، حساب او با شهر آقای داود محمدی (نماینده مردم قزوین و رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی) است.

  این درحالی است که کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه‌سرا نام مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را اشتباه تلفظ کرد!

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro