1800 نماز جمعه در مصلی تالش اقامه شده است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۳۱ تیر ۹۵ - ۱۷:۳۴

  کد خبر : 47207
  مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه تالش:

  ۱۸۰۰ نماز جمعه در مصلی تالش اقامه شده است

  مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه تالش گفت: در ۳۵ سال مجموعاً بیش از ۱۸۰۰ نماز جمعه با حضور ائمّه جمعه خطیب و با همّت ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان تالش با حضور جمع کثیری از مردم ولایتمدار در مسجد جامع ( مصلی ) اقامه می شود.

  علی رزمجو در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبر از تالش با اشاره به  تاریخچه نماز جمعه در شهرستان تالش اظهار کرد: نماز وحدت آفرین و دشمن شکن جمعه در شهرستان تالش از اوایل سال ۱۳۶۰ برگزار می شود.

  وی افزود: در  ۳۵ سال مجموعاً بیش از ۱۸۰۰ نماز جمعه با حضور ائمّه جمعه خطیب و توانا و با همّت ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان تالش با حضور جمع کثیری از مردم ولایتمدار خصوصاً جوانان علاقمند و پرشور در طی سالیان گذشته در مسجد جامع ( مصلی ) اقامه می شود.

  مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه تالش گفت: ستاد نماز جمعه تالش با حدود ۲۵ نفر از اعضاء اصلی در چندین واحد: خواهران، فرهنگی، پشتیبانی، امنیتی، آموزشی و مالی زیر نظر امام جمعه محترم و استفاده از  رهنمودهای ایشان سعی در پربارتر برگزار نمودن این فریضه عبادی سیاسی دارد.

  رزمجو با اشاره به برگزاری برنامه های اجرایی روز نماز جمعه تالش، تصریح کرد: ارتباط با اصحاب رسانه و خبر بویژه در فضای مجازی به مناسبت روز نماز جمعه،   پذیرایی از نمازگزاران به مناسبت روز نماز جمعه، تقدیر از حضور مستمر تعدادی از نمازگزاران، تهیه ویژه نامه روز نماز جمعه، پیاده روی خانوادگی در روز جمعه و اردوی یک روزه سیاحتی، تفریحی ویژه اعضای ستاد نماز جمعه و خانواده اشان برنامه های این ستاد است.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro