علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد+تصویر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۴ مرداد ۹۵ - ۳:۴۵

  کد خبر : 47275
  قابل توجه اداره برق صومعه سرا؛

  علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد+تصویر

  کج شدن تیر چراغ در مسیر روستای سیاه درویشان بر اثر تصادف خودرو باعث کشیدگی سیمها و ایجاد تهدیدی برای مردم شده

  به گزارش بخش شهروند خبرنگار واران خبر:  برق امروزه یکی از مهمترین نیاز های انسان ها بر روی زمین است و تمام شرکت های بزرگ سعی بر استفاده بیشتر از آن در انجام کار های روزانه دارند.

  به عنوان مثال سالیانه هزینه بالایی برای ساخت خودرو های برقی توسط بزرگترین شرکت های خودرو سازی خرج میشود.

  اگر به اطراف خود نگاهی بی اندازید متوجه تاثیر بالای برق در امور زندگی میشود از روشنایی خانه تا امکان خواندن این خبر در رایانه و یا گوشی هوشمند خود.

  حال تصور کنید در تابستان یک روز برق نداشته باشید و بدانید که مشکل در کجا است؛ به طور یقین میتوان گفت تمام ما دست به دست هم میدهیم تا مشکل رفع شود و برق به خانه هایمان برگردد حتی اداره برق هم وقتی بداند مشکل قطعی برق کجاست با ورود به آن منطقه سعی بر بزطرف کردن مشکل می کند.

  یکی همشهریتان صومعه سرایی با ارسال عکسی از یک تیر برق در راه روستای سیاه درویشان برای تحریریه پایگاه واران خبر خواستار بررسی مشکلی شد که اگر جلوی آن را نگیریم شاید تمام اتفاقاتی که در سطر بالا گفته شد عملی شود.

  ماجرا از این قرار است که مدتی پیش در مسیر منتهی به روستا سیاه درویشان خودرویی با سرعت به یکی از تیرهای چراغ برق در حاشیه خیابان برخورد میکند و باعث کج شدن این تیر میشود؛ این موضوع سبب شده تا سیم های برقی که به این تیر وصل بودند کش آوده و حالتی نزدیک به پاره شدن به خود بگیرند.

  photo_2016-07-24_22-57-16_Fotor

  توجه داشته باشید که  جایگاه تیر برق بین جاده عبوری و مزرعه زیر کشت کشاورزان است و این شرایط باعث شده بر خطر ناک بودن این موضوع افزوده شود

  در شرایط کنونی که گرما زیاد تابستان بسیاری از شهر ها را با مشکل برق رسانی رو به رو کرده خوب است که اداره برق شهرستان قبل از اینکه اتفاقی ناگوار پیش بیاید جلوی آن را بگیرد و مشکل را حل کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro