در حال رایزنی با اسپانسری قوی برای تیم سپیدرود رشت هستیم

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۴ مرداد ۹۵ - ۱۷:۳۱

  کد خبر : 47292
  نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس:

  در حال رایزنی با اسپانسری قوی برای تیم سپیدرود رشت هستیم

  سید کاظم دلخوش نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس با حضور در تمرین این هفته تیم سپیدرود از رایزنی با یک اسپانسر قوی در تهران برای این تیم خبر داد.

  واران خبر :در تمرین این هفته تیم سپیدرود، دکتر کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا و نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس،مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان و جمشید شاه محمدی رییس اداره ورزش و جوانان رشت حضور داشتند تا از اوضاع و احوال رود خروشان شمال باخبر شوند.

  بنابراین گزارش ابتدا محمد پورمحسن مالک باشگاه سپیدرود، ضمن ابراز خوش آمد گویی به مهمانان ویژه سرخ پوشان، سپیدرود را متعلق به تمام مردم استان دانست و گفت: در طول تاریخ پنجاه ساله سپیدرود همواره هواداران پرشماری از شمال و غرب و شرق و مرکز استان کنار این تیم حضور داشتند و با موفقیت هایش شاد شدند و با شکست هایش اشک ریختند.

  مالک باشگاه ریشه دار سپیدرود با تشکر از همه ی مسئولانی که در این مدت در کنار این تیم حضور داشتند، بیان کرد: ما دست یاری به سوی همه ی مسئولان استان دراز می کنیم و به ویژه از دکتر دلخوش به عنوان نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس انتظار ویژه ای داریم.

  در ادامه دکتر دلخوش ضمن ابراز شادمانی از حضور در کنار سرخ پوشان و تبریک مجدد صعود این تیم به لیگ دسته اول آزادگان، گفت: ما تمام سعی مان را خواهیم کرد تا نمایندگان استان بتوانند در رقابت های کشوری موفق باشند و در این میان سپیدرود هم دارای محبوبیت خاصی است و ما تلاش خواهیم کرد تا دل هواداران پرشورش را شاد کنیم.

  نایب رییس فراکسیون ورزش استان با اشاره به فعالیت هایی که برای جذب اسپاسنر برای سپیدرود شده است، گفت: در هفته ی پیش رو یک جلسه با یک اسپانسر قوی در تهران با مالکیت باشگاه ترتیب خواهیم داد تا سپیدرود بتواند با خیالی آسوده در لیگ آزادگان حضور یابد.

  مسعود رهنما نیز با اشاره به حمایت های استاندار و سایر مسئولین استان از ورزش گفت: ورزش در گیلان دارای علاقه مندان پر تعدادی است و ما هم به عنوان خدمتگذار مردم وطیفه سنگینی بر دوش داریم. مدیرکل ورزش و جوانان گیلان افزود: صعود سپیدرود نتیجه یک همکاری و همدلی دست جمعی بود و باید سعی کنیم تا با همفکری و همکاری جمعی بتوانیم موفقیت های این تیم را تداوم بخشیم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro