خداحافظی "آموزگار" از اداره ورزش صومعه‌سرا/ رستگار سرپرست این اداره شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۴ مرداد ۹۵ - ۱۷:۴۷

  کد خبر : 47299

  خداحافظی “آموزگار” از اداره ورزش صومعه‌سرا/ رستگار سرپرست این اداره شد

  طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان، “جمشید رستگار” به عنوان رییس جدید اداره ورزش و جوانان صومعه سرا معرفی شد.

  واران خبر:با حکم مسعود رهنما مدیر کل ورزش و جوانان گیلان، جمشید رستگار به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان صومعه سرا معرفی شد.

  در مراسم تکریم ومعارفه رئیس این اداره که خلیلی فر معاون ورزشی اداره کل حضور داشت از زحمات حسن آموزگار رئیس سابق این اداره قدردانی شد.

  بر اساس این گزارش،  “رستگار” سرپرست فعلی اداره ورزش و جوانان صومعه سرا اهل منطقه تالش است. لازم به ذکر است، سیدحسن آموزگار حدودا چهار سال سکان دار اداره ورزش و جوانان صومعه سرا بود و مقرر شد در روزهای آینده در اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان صاحب منصب جدید خود شود.

  سید حسن آموزگار طی نامه ای از مردم و جامعه ی ورزشی صومعه سرا تقدیر و تشکر کرد و همچنین با نگارش نامه ای دیگر تصدی پست ریاست اداره ورزش و جوانان صومعه سرا به آقای رستگار نبریک گفت.

   

  photo_2016-07-25_17-43-15

  ۳ ديدگاه

  1. شهروند گفت:

   مهندس حسن آموزگار یک جوان خوب و مدیری نمونه و دلسوز برای مردم شریف صومعه سرا بود حیف شد از استعدادهای این جوان پاک بدرستی استفاده نشد انشالله در هر کجا که هست موفق باشد

  2. صومعه سرایی گفت:

   ازنظر اینجانب انتصاب مدیران باید برپایه توانایی وعملکرد گذشت میتوان برای اداری درنظر گرفت ، ولی هم عملکرد وهم گذشت مهندس آموزگار قابل قبول است چه کنید تصمیم انتصاب بادیگران است

  3. نم گفت:

   خداحافظی با جوانترین مدیر شهرستان صومعه سرا- شاید وقتی دیگر خودرا بهتر نشان دهد

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro