تیم بسکتبال نوجوانان درفک رشت برابر صومعه سرا به برتری رسید

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۵ مرداد ۹۵ - ۱۷:۱۵

  کد خبر : 47308
  ورزشی/

  تیم بسکتبال نوجوانان درفک رشت برابر صومعه سرا به برتری رسید

  واران خبر:در این دیدار که عصر دوشنبه در مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت برگزار شد ، تیم بسکتبال نوجوانان درفک …

  واران خبر:در این دیدار که عصر دوشنبه در مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت برگزار شد ، تیم بسکتبال نوجوانان درفک رشت موفق شد در یک بازی برتر برابر تیم بسکتبال صومعه سرا (ب) به برتری دست یابد .
  تیم بسکتبال نوجوانان درفک رشت در این دیدار که از دومین روز این مسابقات برگزار شد ، برتر از حریف خود ظاهر شد و با برتری در این مسابقه ، بازی های خود در رقابتهای لیگ نوجوانان گیلان را با پیروزی آغاز کرد .
  در دیدار دیگر روز دوم رقابتهای بسکتبال قهرمانی نوجونان گیلان ، تیمهای صومعه سرا (الف) و رضوانشهر به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم بسکتبال نوجوانان صومعه سرا (الف) در یک بازی نزدیک موفق شد تیم رضوانشهر را شکست دهد .
  همچنین در آخرین دیدار نیز تیم های بسکتبال نوجوانان عضدی رشت و بندرانزلی رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم بسکتبال نوجوانان بندرانزلی موفق شد برابر تیم بسکتبال نوجوانان عضدی رشت به برتری برسد .
  در رقابتهای بسکتبال قهرمانی نوجوانان پسر استان گیلان ، تیمهای لاهیجان ، رضوانشهر ، عضدی رشت ، بندر انزلی ، آرنا رشت ، صومعه سرا الف و ب ، کوچصفهان و درفک رشت حضور دارند .
  تیمهای حاضر در این دوره از رقابتها در دو گروه و به صورت متمرکز در شهرستان رشت با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیمهای اول و دوم هر گروه به مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات صعود می کنند . /ایرنا

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro