سقوط مرگ بار خودرویی به داخل رودخانه سیاه اسطلخ+تصاویر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۳ مرداد ۹۵ - ۱۷:۲۲

  کد خبر : 47311

  سقوط مرگ بار خودرویی به داخل رودخانه سیاه اسطلخ+تصاویر

  شهروند خبرنگار واران خبر: در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی درساعت ۲:۱۵ دقیقه بامداد امروز ۳ تیر …

  شهروند خبرنگار واران خبر: در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی درساعت ۲:۱۵ دقیقه بامداد امروز ۳ تیر ۹۵ مبنی بر سقوط یک دستگاه خودروی کیا(اپتیما) به داخل رودخانه و محبوس شدن دو تن از سرنشینان، بی درنگ ستاد فرماندهی سازمان سه دستگاه خودروی امداد و نجات و تیم غواصی از ایستگاه های ۵و۶و۹ آتش نشانی را به محل حادثه واقع در بلوار شهدای گمنام- سیاه اسطلخ اعزام کرد.

  محمد رضا پورمحمد مسوول تیم غواصی سازمان آتش نشانی که در محل حادثه حضور داشت دراین باره گفت: متاسفانه یکدستگاه خودروی کیا(اپتیما)  بهمراه چهار تن سرنشین پس از انحراف از مسیر  به داخل کانال آب سقوط نمود و متاسفانه دو تن از سرنشینان در داخل خودرو محبوس و فوت نمودند.

  وی در ادامه افزود: تیم اعزامی آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه بوسیله تجهیزات نجات و غواصی سریعا در کوتاه ترین زمان ممکن دو فرد محبوس شده را از داخل کانال آب خارج نمودند.

  وی در ادامه با بیان اینکه دو سرنشین ” مرد؛ حدودا ۲۰ساله” بدلیل نفوذ آب به داخل خودرو فوت نموده بودند افزود: پس از خارج نمودن محبوس شدگان تلاش بسیاری جهت احیاء توسط تیم آتش نشانان و تیم اعزامی اورژانس صورت پذیرفت ولی متاسفانه راه به جایی نداشت.

  وی در پایان علت حادثه را توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی خواند و افزود: تیم آتش نشانان اعزامی پس از ایمن سازی محل حادثه در ساعت ۳:۲۰ دقیقه به آشیانه بازگشتند./ تصاویر ارسالی از امیر ،شهروند خبرنگار واران خبر از رشت

   photo_2016-07-26_17-19-37 photo_2016-07-26_17-19-31 photo_2016-07-26_17-19-21 photo_2016-07-26_17-19-13

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro