آیا مدیرکل آموزش و پرورش گیلان استقلال ندارد؟ / چگونه لیست فوق محرمانه در فضای مجازی منتشر شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۱ مرداد ۹۵ - ۱۲:۱۴

  کد خبر : 47743
  ماینده‌ی لاهیجان و سیاهکل مطرح کرد؛

  آیا مدیرکل آموزش و پرورش گیلان استقلال ندارد؟ / چگونه لیست فوق محرمانه در فضای مجازی منتشر شد

  نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: من امروز آمده ام تا به شیوه ی برخورد اداره کل آموزش و پرورش با نمایندگان خصوصا خودم اعتراض کنم.

  واران خبر به نقل از ۸دی:ذبیح الله نیکفر در خصوص علت حضور در محل اداره‌ی کل آموزش و پرورش استان گیلان  و حواشی معارفه ی رییس جدید آموزش و پرورش سیاهل در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: من امروز آمده ام تا به شیوه ی برخورد اداره‌ی کل آموزش و پرورش با نمایندگان خصوصا خودم اعتراض کنم.

  نماینده ‌ی مردم لاهیجان و سیاهکل در بیان علت اعتراض خود افزود: ینده به درخواست وزارت آموزش و پرورش بر اساس رویه عقلایی مشاوره و تعامل ادوار گذشته لیستی را ( برای انتخاب ریاست اداره‌ی سیاهکل ) به آنها ارائه کردم ولی متاسفانه در فضای مجازی منتشر شد.

  وی افزود: با توجه به اینکه وزارت آموزش و پرورش مدعی شده است لیست مد نظر با قید فوق محرمانه به اداره‌ی کل ارسال شده است باید توضیح بدهند چرا این لیست در فضای مجازی منتشر شده است.

  نیکفر اظهار داشت: در صحبت هایی که با مدیر کل داشتم، آقایان فرمودند ما تحت فشار هستیم، اگر این گروه های فشار قانونی هستند باید توضیح داده شود چطور با آن ها باید مشاوره بشود ولی با من که نماینده‌ی شهر هستم نباید تعامل و مشاوره انجام شود.

  نماینده‌ی لاهیجان و سیاهکل در مجلس با بیان اینکه امروز رئیس اداره‌ی کل آموزش و پرورش گیلان دیدگاه های گذشته خود را تکرار کرد و تغییر رویه نداد گفت: ما پیگیری می کنیم، باید این رویه تغییر کند و در خصوص عملکردشان در برابر ملت و نمایندگان ملت پاسخگو باشند.

  وی در پایان با بیان اینکه من معترض به اعمال فشار از بیرون به مسئولین هستم اظهار داشت: آقای مدیرکل می فرمایند ما تحت فشاریم، ایشان باید توضیح بدهند به چه علت تحت فشارند، آیا ایشان استقلال ندارند کار خودشان را انجام دهند؟ من که نماینده هستم دخالت نکرده ام و نظر من اعمال نشده است.

  يک ديدگاه

  1. محمد گفت:

   مدیر کلی برای آقای مدیرکل واقعا کوچیکه، ایشون باید حداقل سفیر یا مقامات عالی وزارت خارجه می شدند چرا که تحلیلهای ژئوپلتیکی (البته ماهواره ای) فرد مزبور در جلسات تخصصی مدیران مدارس و کارگروهها نشان دهنده آن است که واقعا حقش را خورده اند. مگر او از آقای ظریف و یا نوبخت چه چیزی کم دارد.خب درست است گه وی که در حل مسائل حیطه کاری خود عاجز است و زیر دستانش به تاخت و تاز فرا قانونی در امور آموزشی و مالی می پردازند در عوض تحلیلها و سخنرانی های پر مغز که دارند؟ واقعا حیف نیست در حالی که مدیران مدارس و حتی دفترداران(معاونین اجرائی) ملزم به ۶ ساعت تدریس شده اند از توان فوق العاده این عجوبه استان استفاده ۲۴ ساعته (تدریس) نشود؟
   این است هرز رفتن پتانسیل های کشف شده و نشده استان! اگر ژاپن بود تا کنون کرات دیگر را فتح کرده بود. اما حیف!!

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro