آغاز طرح «یاوران ولایت» با حضور 115 دانش‌آموز دختر در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۴ مرداد ۹۵ - ۱۸:۲۱

  کد خبر : 47859
  فرمانده بسیج دانش‌آموزی خواهران سپاه ناحیه صومعه‌سرا

  آغاز طرح «یاوران ولایت» با حضور ۱۱۵ دانش‌آموز دختر در صومعه‌سرا

  فرمانده بسیج دانش‌آموزی خواهران سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت: طرح «یاوران ولایت» با حضور ۱۱۵ دانش‌آموز دختر در این شهرستان آغاز شد.

  فاطمه فلاح،  فرمانده بسیج دانش‌آموزی خواهران سپاه ناحیه صومعه‌سرا در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبر با اشار به آغاز طرح«یاوران ولایت» در این شهرستان اظهار کرد: هدف از این طرح تربیت فرماندهان و مدیران جوان و نوجوان و ایجاد پویایی و تحول در سطح واحدهای مقاومت بسیج دانش آموزی با راهبرد تربیت دانش آموزان در جهت تحقق جامعه  اسلامی و ایجاد زمینه  پذیرش مسئولیت در آینده در زمینه های علمی و مهارتی است.

  وی با بیان اینکه بسیج دانش آموزی در سال های گذشته سابقه برگزاری دوره‌های طرح یاوران ولایت را دارد، افزود: فرهنگ ایثار و شهادت که مایه اقتدار نظام اسلامی است باید به شکلی صحیح در میان دانش آموزان تبیین شود .

  فرمانده بسیج دانش‌آموزی خواهران سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت: دانش آموزان باید بدانند که ثبات، امنیت و اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران مرهون مجاهدت و فداکاری چه انسان‌های پاک و برجسته‌ای است.

  فلاح تصریح کرد: ترویج عفاف و حجاب در میان دانش‌آموزان به عنوان یکی از زیر شاخه‌های فرهنگ اسلامی، نیز از کارهای لازمی است که باید با جدیت دنبال شود .

  وی با بیان اینکه ۱۱۵ دانش‌آموز دختر و ۱۰ خادم در طرح «یاوران ولایت» حضور دارند، خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان به مدت دو شبانه روز از برنامه‌های مختلف این طرح بهره‌مند می‌شوند.

  فرمانده بسیج دانش‌آموزی خواهران سپاه ناحیه صومعه‌سرا اظهار کرد: برگزاری سخنرانی با حضور اساتید استانی و شهرستانی در زمینه دین‌شناسی و مبانی اسلام، برگزاری یادوراه شهدای مدافعه حرم، برگزاری مسابقات متنوع از جمله برنامه‌های این طرح است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro