پخش یک سریال تاریخ گذشته به جای بازی سپیدرود-بادران

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵ - ۶:۱۱

  کد خبر : 47962
  عملکرد عجیب صدا و سیمای گیلان؛

  پخش یک سریال تاریخ گذشته به جای بازی سپیدرود-بادران

  فوتبال این روزهای استان ما به کوهستانی تبدیل شده که بعضی ها هر روز به بهانه ی گشایش راهی جدید دینامیتی در دل آن منفجر می کنند و پس از چندی از کوه جز چند صخره تکه پاره باقی نمی ماند.

  واران خبر به نقل از خزر آنلاین: دیروز، روز سرگردانی هواداران متعصب رشتی بود. چرا که در روزی که سپیدرود رشت در هفته ی اول جام آزادگان میزبان تیم بادران بودو طرفداران متعصبی که به دلایلی نتوانستند نتیجه بازی را از ورزشگاه دنبال کنند، سرگردان به دنبال شبکه ای بودند که بتوانند برد تیم محبوبشان را از آن تماشا کنند.

  متاسفانه صدا و سیمای مرکز گیلان بجای اینکه از دقایقی پیش از بازی به ورزشگاه رفته و با این کار حمایت خود را فوتبال گیلان اعلام کند و به تیم محبوب مرکز استان روحیه بدهد و شرایط ویژه ای را برای تماشای این بازی جذاب برای شهروندان و طرفداران اصیل سپیدرود فراهم کند در اقدامی غریب،به پخش سریالی بنام “من یک مستاجرم”  مبادرت ورزید که حتی در همان زمان بخش اولیه در سالهای دور هم سریال پرطرفداری نبود.

  در شرایطی که تیم سپیدرود تازه پای خود را از گل بحران و حاشیه بیرون کشیده است و نیاز مبرم به حمایت طرفداران خود و رسانه های بومی استان دارد این عمل از سوی صداوسیمای استان بسیار شبهه برانگیز و غیرمسئولانه می نماید.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro