دستگیری ضارب فراری فومنی در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱ دی ۹۱ - ۲:۴۶

  کد خبر : 4806

  دستگیری ضارب فراری فومنی در صومعه‌سرا

  فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از دستگیری ضارب فراری فومنی به دلیل تصادف منجر به فوتی در این شهرستان خبر داد. به …

  خبرگزاری فارس: دستگیری ضارب فراری فومنی در صومعه‌سرا

  فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از دستگیری ضارب فراری فومنی به دلیل تصادف منجر به فوتی در این شهرستان خبر داد.

  به گزارش واران نیوز به نقل از فارس»احمد عسگری در جمع خبرنگاران این شهرستان با اشاره به اقدام‌های جدید پلیس آگاهی صومعه‌سرا اظهار کرد: پلیس همواره در هر زمان و مکان با لباس خدمت به مردم شبانه‌روز در حال فعالیت است.

  وی از دستگیری یک ضارب فراری تصادف منجر به فوت در این شهرستان خبر داد و افزود: این ضارب با هوشیاری پلیس آگاهی صومعه‌سرا دستگیر شده است.

  فرمانده انتظامی صومعه‌سرا با اشاره به عملیات دستگیری این ضارب تصریح کرد: با اعلام گزارشی به پلیس آگاهی صومعه‌سرا مبنی بر پیدا شدن یک جسد و مرگ مشکوک جوانی ۲۸ ساله در کنار بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان عملیات جستجو و پیگیری پرونده آغاز شد.

  وی ادامه داد: پس از کالبد شکافی جسد جوان مقتول و بررسی آن در مرکز پزشکی قانونی صومعه‌سرا معلوم شد که ضربه به مقتول از پشت سر صورت گرفته و همان منجر به مرگ وی شده است.

  عسگری با بیان اینکه بررسی پرونده با همکاری کارآگاهان پلیس آگاهی و تحقیقات میدانی در محل پیدایش جسد از افراد مختلف انجام شد، ابراز کرد: اتمام این پرونده مدیون همکاری و هوشیاری مردم صومعه‌سرا بوده است.

  وی درباره ماجرای ضارب مذکور، یادآور شد: ضارب پس از تصادف، فرد مصدوم را سوار خودروی خود می‌کند که پس از مدتی متوجه بیهوشی آن فرد می‌شود که با وحشت آن را در کنار بیمارستان امام خمینی (ره) صومعه‌سرا رها می‌کند.

  به گفته فرمانده انتظامی صومعه‌سرا، شماره پلاک خودروی این ضارب توسط دانش‌آموزان نوشته و به سامانه آگاهی این شهرستان مخابره می‌شود.

  وی افزود: ضارب فردی ۲۹ ساله اهل و ساکن شهرستان فومن است که به دلیل بی‌توجهی به قوانین راهنمایی و رانندگی با خودروی زرد رنگ خود جان یک جوان ۲۸ ساله را گرفت.

  عسگری با تصریح بر اینکه ضارب پس از دستگیری به بزه ارتکابی خود اعتراف کرده است، خاطرنشان کرد: این فرد با تشکیل پرونده تحویل مقام‌های قضایی شده است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro