دولت، مجلس و قوه قضائیه از سرمایه گذاران حمایت جدی کنند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۶ مرداد ۹۵ - ۲۲:۰۸

  کد خبر : 48137
  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی:

  دولت، مجلس و قوه قضائیه از سرمایه گذاران حمایت جدی کنند

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شواری اسلامی گفت:دولت، مجلس و قوه قضائیه باید با عزم جدی در حمایت از سرمایه‌گذاری‌ها و ایجاد اشتغال در کشور قدم‌های موثر بردارند.

  سیدکاظم دلخوش اباتری در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبر، با اشاره به ارائه دیدگاه های دولت در برنامه ششم توسعه اطظهار داشت: به اعتقاد دولت یک سری احکام وجود دارد که دولت به همه آن مسائل اشاره کرده است.
  وی با بیان اینکه برنامه ششم توسعه باید به گونه ای باشد که مشکلات ۵ساله دولت تقویت شود، افزود:برنامه ششم توسعه دولت در مجلس در دست بررسی است که قطعا نمایندگان پیشنهاداتی را ارائه خواهند داد.
  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در برنامه ششم توسعه اصلاحاتی توسط مجلس انجام می گیرد که نقاط ضعف را پوشش می دهد،گفت: دولت تا جایی که توانسته اصول متعددی مانند سند چشم‌انداز، اقتصاد مقاومتی و سیاست‌های ابلاغی که مقام معظم رهبری بر روی آن تاکید دارند را در برنامه ششم توسعه اورده است.
  دلخوش با بیان اینکه بعید است دولت به دلیل برخی از مشکلات و مضایق فرمایشات مقام معظم رهبری را کامل اجرا نماید، تصریح کرد: اگر بخش هایی از این سیاست ها را دولت ناخواسته غفلت کرده باشد و در لایحه نیاورده باشد، مجلس پیگیر ان می شود.
  دلخوش با اشاره به راهکار حل بحران‌های اشتغال و بیکاری در برنامه ششم توسعه ، اظهارداشت: دولت در زمینه اشتغال در صحن مجلس توضیحات و برنامه‌های خود را اعلام کرد.
  وی افزود: دولت، مجلس و قوه قضائیه باید با عزم جدی در حمایت از سرمایه‌گذاری‌ها و ایجاد اشتغال در کشور قدم‌های موثر بردارند، که در این راستا قطعا برخی از قوانین دائمی می‌تواند به این حوزه کمک کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro