وقتی نماینده صومعه سرا مشکل مردم فومن را برطرف میکند+تصویر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲ شهریور ۹۵ - ۵:۵۵

  کد خبر : 48204
  مسئله ایی که توسط دو نماینده حل شد؛

  وقتی نماینده صومعه سرا مشکل مردم فومن را برطرف میکند+تصویر

  واران خبر :پس از پیروزی کاظم دلخوش در انتخابات دور دهم مجلس شورای اسلامی و کسب اکثریت آرا از مردم …

  واران خبر :پس از پیروزی کاظم دلخوش در انتخابات دور دهم مجلس شورای اسلامی و کسب اکثریت آرا از مردم صومعه سرا با استفاده از رایزنی های خود توانست نهضت آسفالت را در صومعه سرا به راه بی اندازد و تمام کوچه ها و خیابان ها شهرستان رو از این نعمت بهره مند سازد.

  دامنه این نهضت تا بدان آنجا رسید که فرماندار صومعه سرا خبر از دریافت کامل  سهمیه  قیر این شهرستان می دهد ؛سهمیه ای که معادل مجموع سهمیه قیر سالیانه تمامی شهرستان های استان گیلان بوده و نماینده مردم صومعه سرا موفق به جذب این سهمیه فوق العاده گردیده

  پشتکار و پیشرفت چشم گیر نماینده صومعه سرا در گرفتن بودجه و قیر برای آسفالت باعث شد تا علاوه بر صومعه سرا مردم شهرستان های دیگر نیز برای آسفالت محله خود نزد دلخوش بروند.

  شاهد این مدعا بنری است با تصویر نماینده صومعه سرا و فومن که  در این دو شهرستان بالا آمده و تشکر مردم فومن را از دلخوش نشان میدهد.

  photo_2016-08-d-36-33

  گویا نماینده صومعه سرا با دریافت قیر مازد بر نیاز خود اکنون در حال کمک به دیگران است و مردم شهرستان فومن هم از این کمک بی نصیب نمانده اند.

  حال باید دید برنامه دلخوش برای آینده صومعه سرا چیست و تا چه حد در راستای تحقق وعده های و شعار های انتخاباتی اش همت خواهد گماشت؟ آیا در چهار سال آینده شاهد اجرای نهضت هایی از این دست در زمینه های دیگر توسط آقای نماینده هستیم یا خیر؟


  تصویر بنر:

  photo_2016-08-19_19-35-53

  يک ديدگاه

  1. سخنگو گفت:

   سالهاست شهرستان فومن از مسیرهای ترانزیتی صومعه سرا نهایت بهره را می برد- اداره راه وترابری گیلان درتمام مسیرهای غرب و شرق استان گیلان شهرستان فومن را نشان میدهد، همکاری اخیر نماینده صومعه سرا با فومن بخاطر چیست؟ مسئولین فومن حتی از زدن تابلوی برطرف فومن طفره میروند فقط مسیر فومن ماسوله و قلعه رودخان را هدف گرفتن ، بسیار مسافران حتی نمی دانند درمسیر راه شهرستانی به نام صومعه سرا وجود دارد. همکاری نماینده فومن با آقای دلخوش بابت چیست

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro