به ازای هر درخت قطع شده در کمربندی صومعه سرا نهال بومی کاشته شد+تصویر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱ شهریور ۹۵ - ۶:۳۵

  کد خبر : 48206
  پس از قطع درختان شهر صومعه سرا؛

  به ازای هر درخت قطع شده در کمربندی صومعه سرا نهال بومی کاشته شد+تصویر

  واران خبر: در اجرای قوانین مشروحه در آیین نامه اصلاح حفظ و گسترش فضای سبز شهرها مصوب ۵۹ امروز یک …

  واران خبر: در اجرای قوانین مشروحه در آیین نامه اصلاح حفظ و گسترش فضای سبز شهرها مصوب ۵۹ امروز یک شنبه مورخ ۹۵/۵/۲۴ در اقدامی عملیاتی به ازای تعداد درختان قطع شده ، نهال ها و گونه های  بومی و محلی در کمربندی شهید بهشتی و شهرک امام (ره ) غرس و کاشته شد .

  مرتضی پرور مسول پارک ها و فضای سبز شهرداری در حاشیه این عملیات گفت ؛ شهرداری به عنوان اصلی ترین متولی نگهداری و حفظ فضای سبز شهری تمام تلاش خود را در راستای توسعه و بهبود فضای سبز شهر صومعه سرا بکار خواهد بست و بی شک همکاران شهرداری بیشترین دغدغه را در این خصوص دارند .

  وی ضمن تشکر از اقدام اصحاب جراید و رسانه ها در خصوص خبر رسانی به موقع در خصوص وقایع و اتفاقات در شهر خواستار همکاری صمیمانه بنگاههای خبری با نهاد های خدمات رسان همچون شهرداری شد و اظهار داشت باید با رویکرد انصاف و عدالت با موضوعات برخورد کرد و از هرگونه غرض ورزی که نتیجه آن تخریب چهره افراد است خودداری نمود .
  وی همچنین اظهار داشت  در خصوص توسعه فضای سبز شهری  و پارک ها به زودی خبر های خوشی به مردم مهربان و فرهیخته صومعه سرا خواهیم داد.

  • قطع درختان در کمربندی صومعه سرا به استناد تقاضای شماره  ۳۴/۶۳۱۲ مورخ ۹۵/۵/۵ واحد عمران شهری با موضوع قطع درختان خشک واقع در بستر پیاده رو بلوار شهید بهشتی و پیاده روهای شهرک امام که مانع تردد عابرین پیاده گردیده و همچنین مانع اجرای پروژه پیاده رو سازی در سطح شهر میگردد  صورت گرفت.

  در کمیسیون ماده ۷ شهرداری که با حضور اعضا تعیین شده در قانون و حضور نماینده محترم استانداری در شهرداری تشکیل و با بازدید میدانی از محل های مورد تقاضای واحد عمران موضوعات خواسته شده مورد رسیدگی قرار گرفت و در نهایت مصوبه ای در تاریخ ۹۵/۵/۷ صادر گردید که به موجب بند های یک و دو آن مجوز قطع و ریشه کنی درختان خشک بلوار شهید بهشتی و همچنین شهرک امام صادر گردیده و شهرداری مکلف به قطع درختان و جایگزینی آن گردید .

  photo_2016-08-19_20-13-57

  photo_2016-08-19_20-16-01photo_2016-08-19_20-13-53

  photo_2016-08-19_20-14-09

  يک ديدگاه

  1. ایکس گفت:

   جناب آقای دلخوش چرا ؟ صومعه سرا برای مسافر ناشناخت است. ابتدای ورودی شهرما حتی برای توقف کوتاه مسافر مناسب نیست. مهندس دلخوش صومعه سرا در مسیر راه آهن سراسری قرارنگرفت نگرفته. آینده گان شما نماینده گان نمی بخشند، هنوز صومعه سرا خانه معلم ندارد فلکه خاکیان بهم ریخته است -چهارراه نامشخص است- دوره مهندس خصوصی ایشان درفکر تغییر مدیران بود وقت نکرد با چهارتا آسفالت محل و روستا مردم خوشحال کند – مسافران عبور مشکل اسکان موقت صومعه سرا روبر هستند – ۴سال قبل حتی برای w.c مشکل داشتیم. واقعاٌ چهارگذشته ناصرعاشوری نماینده فومن خوب عمل کرد اما نتوانست انتظار عظیم مردم فومن برآورده کند او توانست براحتی مجوز ساخت ۲دانشکده جدید را بگیرد و رشته های که قبلاٌ استان گیلان نبود.مشکل دیگر وضعیت خیابانهای کوچک کم عرضشهراست – بیمارستان صومعه سرا فاقدامکانات است .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro