مدیران دریافت‌کننده حقوق‌های نامتعارف خائن هستند، نه ذخیره انقلاب

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۹ شهریور ۹۵ - ۸:۱۶

  کد خبر : 48348
  کوچکی نژاد در تذکر شفاهی:

  مدیران دریافت‌کننده حقوق‌های نامتعارف خائن هستند، نه ذخیره انقلاب

  نماینده مردم رشت در مجلس با تاکید بر عدم دفاع مسئولان دولتی از مدیران دریافت کننده حقوق های نامتعارف گفت: این افراد ذخیره انقلاب نیستند بلکه خائن به مملکت هستند.

    واران خبر به نقل از خانه ملت، جبار کوچکی نژاد در نشست علنی امروز (یکشنبه ۷ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به مسئولان گفت: مدیرانی که دریافت‌کننده حقوق های نامتعارف بودند نباید از سوی دولت دفاع شده و ذخیره انقلاب دانسته شوند چرا که آنها خائن بوده و لازم است کمیسیون های اصل نود وشوراها گزارشی در این خصوص به مجلس ارائه کنند.

  نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: انصاف نیست در سالروز شهادت شهید رجایی و شهید باهنر به وزیر دادگستری نامه نوشته شود و طلب عذرخواهی از خانواده اعدامیان سال ۶۷ شود زیرا این خیانت به امام(ره) و شهدا است و نشان از نفوذ منافقین در برخی افراد دارد.

  وی افزود: مقام معظم رهبری اخیراً تذکر داده اند برای منافقینی که هزار تن از مردم عادی تا مسئولان برجسته نظام را به شهادت رسانده اند فضای مظلومیت ایجاد نکنید که این دست های خبیث به نتیجه نخواهد رسید.

  کوچکی نژاد در ادامه به مشکلات حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و یادآور شد: حدود ۱۰هزار واحد مسکونی در حاشیه شهر رشت فاقد آب، برق و گاز هستند که وزیر کشور باید فکری کند .

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: سال تحصیلی جدید نزدیک است اما بودجه عمرانی و سرانه واحدهای آموزشی داده نشده است.

  يک ديدگاه

  1. پريسا گفت:

   سایت خوبی دارید ، موفق باشید.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro