سید محمود حسینی با هفت رای رئیس شورای اسلامی شهر صومعه سرا شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۱ شهریور ۹۵ - ۲۳:۲۳

  کد خبر : 48390
  اختصاصی/

  سید محمود حسینی با هفت رای رئیس شورای اسلامی شهر صومعه سرا شد

  سید محمود حسینی با هفت رای اعضای شورای اسلامی شهر صومعه سرا رئیس شورای اسلامی شهر صومعه سرا شد .

  واران خبر: صبح امروز شورای اسلامی شهر صومعه سرا حال و هوایی خاص داشت و همگی اعضاء در تصمیم مهمی که برای سال آخر فعالیت چهارمین دوره اسلامی شهر صومعه سرا بسیار حائز اهمیت میباشد شرکت نمودند .
  این تصمیم مهم انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهر در سال پایانی بوده و شاید به دو دلیل مورد توجه فعالان سیاسی اجتماعی بوده است ، چرا که اولا تا چند ماه آینده انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر برگزار میگردد که در این چند ماه باقیمانده نقش هیات رییسه در ارایه عملکرد شورا و تدوین و انتشار فعالیت های دوره جاری بسیار پر رنگ است از طرفی مناقشه پیش آمده بین نهاد شورا و شهردار موجب گردید تا مراکز سیاسی ، اصحاب جراید و صاحبان قلم و اندیشه هر یک از منظر خود موضوع را مورد رصد قرار دهند . هر چند از روزهای گذشته رایزنی اعضا برای انتخاب هیات رییسه جدید آغازگردیده بود اما با توجه به ترکیب بندی شورا این انتخاب برای هیچکس محرز و قابل پیش بینی نبود .
  به هر حال اکثریت اعضای شورا صبح امروز در حضور نماینده فرمانداری با هفت رای سید محمود حسینی را به عنوان رییس شورای شهر در ماههای پایانی برگزیدند و وی از امروز رییس شوراست .

  سید محمود حسینی چهره فرهنگی و دیر آشنای شهر صومعه سراست که از زمان جوانی به فعالیت های سیاسی اجتماعی و فرهنگی در عرصه های مختلف پرداخته و از زمان اجرای قانون شوراها به عنوان عضو ثابت شورای اسلامی شهر صومعه سرا در تمامی ادوار حضور داشته و به همین لحاظ دارای بیشترین سابقه حضور در این عرصه میباشد.
  وی به دلیل حسن اخلاق توانسته تا کنون رای مردمی را در تمامی ادوار شورا جلب نماید و به عنوان یکی از اعضا وارد مجموعه شورا شود .
  علاوه بر وی محمد رضا رحمانی به عنوان نایب رییس شورا ، فرزاد طالبی به عنوان خزانه دار و همچنین مجتبی حسین زاده به عنوان سخنگوی شورا انتخاب شدند .

  ۴ ديدگاه

  1. بیسوادشهر گفت:

   بازار سلام علیک شورا بزودی بیشترمیشود . ازاین به بعد بازار تعارفات واحوال پرسی شورای شهر بیشترمیشود، ولی دریغ کارمثبت درشهرصومعه سرا- شهر کوچک صومعه سرا چنان باحرکت ماشینهای عبور قفل شده که جای پارک هیچ خودروی نیست ، اگرهم پارک شودیا جریمه میشویم یا حمل جرثقیل در انتظارماست« وضعیت پیادروهای ما دیدنی است»

  2. چسب گفت:

   چندسال دیگر باید سیدمحمود عضوشورا باش دیگران نباید بیاید

  3. شهروند گفت:

   باید ازتجربه دیگر جوانان شهراستفاده کرد. همه شهروندان از تعارفات واحوال پرسی اعضای شورای شهرخسته شده اند بین ماسال شهری که هنوز نماینده مستقل ندارد اعضای شورا شهر چگونه آنرا اداره می کنند ، یعنی صومعه سرا با این همه قدمت حداقل کارهای شهری عاجز است ( چندسالی است در ماسال انواع مجسمه های محلی و آبنما و پارک ساحلی ساخت شده است در حالی که شهر کوهستانی است ) بعضی اوقات باید بحال صومعه سرا گریه کرد

  4. نوشیروان گفت:

   سیدمحمودجان سایت صومعه سرایی طاقت ندارد کسی از شما انتقاد کنند چون انتقادات درج نمیکنند. برای آقای دلخوش مینویسیم شاید بشود. دلخوش سخنگوی فراکسیون محیط زیست مجلس ، گفته تغییر آب وهوا، آسیب زدن برخی افراد به گونه های درحال انقراض،عدم توجه مسئولین به حمایت از گونه‌های درتهدید نسل گونه های نادر و درمعرض انقراض است،و بر لزوم ایجاد زیستگاه‌های حفاظت شده برای گونه های در حال انقراض تاکید کرد. اگر واقعاً اینگونه است چرا به ایجاد پارک ساحلی حیاط وحش و موزه حیاط وحش یا احداث پارک ساحلی قابلیت قایقرانی و باغ پرندگان و پارک گلها در شهرستان صومعه سرا اقدام کرد دلخوش مردتوانا صومعه سرا گیلان وکشور است

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro