جمهوری اسلامی معادلات نظام‌های استکباری را بهم ریخته است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۳ شهریور ۹۵ - ۱۷:۳۹

  کد خبر : 48447
  رئیس سازمان بسیج کارمندان گیلان:

  جمهوری اسلامی معادلات نظام‌های استکباری را بهم ریخته است

  رئیس سازمان بسیج کارمندان گیلان موقعیت امروزی نظام جمهوریاسلامی را یک موقعیت ویژه دانست و گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروزه به‌واسطه موقعیت ویژه خود، معادلات نظام‌های استکباری را بهم ریخته است

  به گزارش واران خبر،حسن حبیبی درهمایش تبیین مولفه‌های دولت اسلامی با تاکید بر اندیشه‌های حضرت امام(ره) و گرامی داشت روز قشر بسیج کارمند با بیان اینکه شهید رجایی و باهنر الگویی برای دولتمردان کشورهستند، اظهار داشت: روحیه دینی، مردمی و دنیاگریزی شهیدان رجایی و باهنر دلیل جاودانگی یاد و خاطره این دو شهید بزرگوار در دنیاست.

  رئیس سازمان بسیج کارمندان گیلان با بیان اینکه شهید رجایی و باهنر تمامی تلاش خود را برای خدمت به مردم به کار گرفتند و در این راستا به جاودانگی رسیدند، افزود: نهضتی که حضرت امام خمینی(ره) بنا نهاد بر اساس آیین متعالی و حیاتبخش اسلام است.

  وی با تاکید بر اینکه قبل از انقلاب اسلامی ایران به ارزش‌های اسلامی اهانت و تمامی اصول دینی به فراموشی سپرده شده بود، خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره)نهضت جمهوری اسلامی ایران را بر پایه و اساس تعالی هستی بخش اسلامی بنا کرد.

  حبیبی با تاکید بر اینکه مکتب جمهوری اسلامی معنویت انسانی،عدالت و امنیت جوامع بشری و رفاه مومنین را به‌دنبال دارد، خاطرنشان کرد: در نظام جمهوری اسلامی ایران خدمت کردن به مردم یک توفیق الهی است.

  وی موقعیت امروزی نظام جمهوری اسلامی را یک موقعیت ویژه دانست و افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروزه به‌واسطه موقعیت ویژه خود، نظام‌های استکباری را بهم ریخته است.

  رئیس سازمان بسیج کارمندان استان گیلان با اشاره به اینکه محیط کارمندی محیط شرافت و پاکدامنی است، خاطرنشان کرد: ماهیت کارمندان خدمت به مردم و مؤمنین است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro