نمایش «فصل شیدایی» بزرگترین فعالیت فرهنگی و هنری استان گیلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۵ شهریور ۹۵ - ۱۹:۲۵

  کد خبر : 48522
  دبیر اجرایی نمایش فصل شیدایی در گیلان:

  نمایش «فصل شیدایی» بزرگترین فعالیت فرهنگی و هنری استان گیلان

  دبیر اجرایی نمایش «فصل شیدایی» در گیلان، فصل شیدایی را هنری فاخر در مقابله با تهاجم فرهنگی دانست و گفت: این نمایش به عنوان بزرگترین فعالیت فرهنگ و هنری استان گیلان است.

  مجید رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبر با اشاره به برگزاری نمایش «فصل شیدایی» در استان گیلان اظهار داشت: این نمایش به عنوان بزرگترین فعالیت فرهنگ و هنری استان گیلان است.

  وی، نمایش فصل شیدایی را هنری فاخر در مقابله با تهاجم فرهنگی دانست و افزود: بزنگاه‌های تاریخ شیعه توسط «فصل شیدایی» برای مخاطبان به نمایش گذاشته می شود.

  دبیر اجرایی نمایش «فصل شیدایی» در گیلان با بیان اینکه این نمایش از دو بخش اصلی و بومی تشکیل شده است، گفت: نهضت جنگل، انقلاب اسلامی و عملیات کربلای ۵ به عنوان بخش بومی فصل شیدایی است که برای مخاطبان به نمایش گذاشته می شود.

  رحمانی با بیان اینکه یک هزار نفر در راستای آماده سازی این نمایش به صورت داوطلب در حال فعالیت و همکاری هستند که از این تعداد ۱۴۰ نفر به عنوان هنرورز در فصل شیدایی ایفای نقش خواهند کرد، تصریح کرد: تمام هنرمندان و عوامل اجرایی این نمایش بومی استان هستند.

  وی با بیان اینکه این نمایش شهر سال در دو استان برگزار می شود، خاطرنشان کرد: امسال نمایش «فصل شیدایی» در استان قزوین برگزار می شود و بعد از آن در استان گیلان برگزار خواهد شد.

  دبیر اجرایی نمایش فصل شیدایی در گیلان اظهار داشت: نمایش فصل شیدایی از ۲۴ شهریور تا ۲ مهر به مدت ۱۰ شب از ساعت ۲۰ شب در دهکده مقاومت رشت(کیلومتر ۴ جاده رشت- تهران) اجرا می شود.

  رحمانی با بیان اینکه پیش بینی می شود بیش از یکصد هزار نفر برای تماشای این نمایش در دهکده مقاومت حضور یابند، افزود: بلیط این نمایش برای مردم گیلان به صورت رایگان عرضه می شود.

  وی با بیان اینکه علاقه مندان برای تهیه بلیط می توانند به دوصورت اینترنتی و حضوری اقدام کنند، گفت: افراد برای تهیه اینترنتی بلیط باید به سایت www.seraj8.ir  و برای تهیه حضوری می توانند به چهار ایستگاه در خیابان علم الهدی، میدان شهرداری پیاده راه فرهنگی، شهرک گلسار و پارک شهر مراجعه کنند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro