مرد مار خور در رشت به شلاق محکوم شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۸ شهریور ۹۵ - ۲۱:۰۶

  کد خبر : 48553

  مرد مار خور در رشت به شلاق محکوم شد

  مردی که در خرداد ماه بدلیل آزار و خوردن یک مار توسط ماموران حفاظت محیط زیست دستگیر شده بود به شلاق و همکاری در حفاظت از محیط زیست محکوم شد.

  واران خبر: در پی دستگیری مردی که در خرداد ماه گذشته با صید یک مار و کندن پوست حیوان زنده با دندان و خوردن آن و انتشار فیلم آن در فضای مجازی موجب جریحه دار شدن احساسات مردم شده بود در شعبه ١٠۵ دادگاه کیفری دو رشت بدواً به هفتاد و چهار ضربه شلاق و همکاری با ماموران حفاظت محیط زیست در امر حفاظت و جلوگیری از شکار و پاکسازی تالاب ها از گونه های مهاجم محکوم شد.
  رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رشت با اعلام این خبر گفت این مرد ۴۸ ساله که ساکن رشت میباشد بدلیل این رفتار ناشایست و غیر انسانی به اتهام جریحه دار نمودن عفت عمومی و ارتکاب فعل حرام ، طبق گزارش یگان حفاظت محیط زیست شهرستان رشت و عدم دفاع موثر به ٧۴ ضربه شلاق محکوم شد.
  اصغر خودکار اضافه کرد این متهم علاوه بر این حکم تعلیقی مراقبتی ، به همکاری با ماموران یگان حفاظت محیط زیست نیز محکوم شده است. خودکار افزود بدلیل تعلیقی بودن حکم شلاق، این محکومیت اخیر بدان معناست که این فرد متخلف باید در زمینه های مختلف در امر حفاظت و بهسازی محیط زیست مانند جمع آوری گونه های مهاجم از تالاب ها و همچنین جلوگیری از شکار و صید با ماموران حفاظت محیط زیست در طول مدت تعلیق حکم شلاق همکاری نماید.
  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro