پیش بینی وضعیت هوای استان گیلان تا جمعه 26شهریور

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۴ شهریور ۹۵ - ۱۶:۱۱

  کد خبر : 48662

  پیش بینی وضعیت هوای استان گیلان تا جمعه ۲۶شهریور

  پیش بینی وضعیت جوی استان گیلان طی چند روز آینده برای مسافرانی که قصد سفر آخر تابستانی به این استان را دارند

  واران خبر:  امروز چهارشنبه  – ۲۴ شهریوره  آسمانی صاف همراه با افزایش دما رو پیش بینی شده است

  قابل ذکر است که از نظر دمایی بیشینه دمای شهرهای رشت به ۲۹ ساری ۳۰  و گرگان ۳۱ یا یه درجه بالاتر خواهد رسید و کمینه دمای این شهرها به ترتیب ۲۱ ،۲۲ و ۲۱ یا یه درجه پایینتر خواهد شد

  از نظر وزش باد ، امروز باد در جلگه ملایم و سرعت باد بین ۱ الی ۳ متر بر ثانیه و سمت دریا سرعت باد در بیشترین حالت خودش در ساحل ۶ متر در ثانیه و دور از ساحل ۹ متر در ثانیه خواهد بود ، که ارتفاع موج دریا به ترتیب در ساحل تا ۳۰ سانتی متر و دور از ساحل تا ۶۰ سانتی متر هم خواهد رسید.

  وضعیت دریا طی روز چهارشنبه برای فعالیت های دریایی کاملا مناسب است

  پنجشنبه ۲۵ شهریور (تا ظهر)  وضعیت مانند  روز چهارشنبه است  اما از بعداز ظهر و طی شب بتدریج بر تراکم ابرها از سمت غرب سواحل افزوده شده و از اواخر وقت پنج شنبه باید منتظر رگبار باران و احتمال رعد و برق باشیم

  جمعه ۲۶ شهریور الی یکشنبه ۲۸ شهریور آسمان سواحل ابری همراه با کاهش دما وزش باد و بارش باران خواهد بود . اوج اتفاقات ذکر شده بیشتر در غرب سواحله … هر چند شرق سواحل رو هم تحت تاثیر قرار خواهد داد .

   

  يک ديدگاه

  1. شعور گفت:

   بسیاری خانواده ها دانشجویان که برای ثبت نام عزیزیشان به دانشگاه های صومعه سرا آمدندبودن ، وقتی از مردم صومعه سرا سئول می کردن جای برای دیدن نشان بدهید ، مردم صومعه سرا بجای اینکه بگویند برن صومعه سرا ببیندند پشنهادمی کردن برند شهرفومن و پارک زیبا فومن و ماسوله قلعه رودخان و ماسال بندانزلی برند . کجای صومعه سرا برند تا ساعتی بدون نگرانی کمبود نمازخانه سرویس بهداشتی تمیز باشند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro