گرامیداشت دفاع مقدس چیزی فراتر از یک وظیفه است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۸ شهریور ۹۵ - ۲:۵۲

  کد خبر : 48708
  فرماندار صومعه سرا :

  گرامیداشت دفاع مقدس چیزی فراتر از یک وظیفه است

  واران خبر:دکتر حسین اسماعیل‌پور در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس و عید غدیر که در سالن اجتماعات فرمانداری صومعه‌سرا …

  واران خبر:دکتر حسین اسماعیل‌پور در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس و عید غدیر که در سالن اجتماعات فرمانداری صومعه‌سرا برگزار شد، با بیان اینکه گرامیداشت دفاع مقدس چیزی فراتر از یک وظیفه است، اظهار کرد: هدف اصلی از دفاع مقدس، دفاع از دین بوده که مانع از سست شدن پایه‌های نظام شیعی شود.

  وی با بیان اینکه جنگ تحمیلی نبردی نابرابر بود، افزود: اربعین حسینی، دفاع مقدس و اعیادی نظیر غدیر خم از مناسبت‌های مهمی است که باید برنامه‌ریزی‌های دقیقی در این راستا در شهرستان صورت گیرد.

  اسماعیل‌پور با بیان اینکه امسال هزار و ۱۰۰نفر سهمیه صومعه‌سرا برای اعزام زائران به کربلای معلی است، خاطرنشان کرد: بدلیل تعطیل شدن حج امسال، در روز اربعین حسینی شاهد مانور بزرگ شیعیان در کربلا خواهیم بود.

  وی به عید قربان و عید غدیرخم اشاره کرد و گفت: عید قربان و عید غدیر نماد وحدت و ولایت‌مداری مسلمانان است.

  اسماعیل‌پور با بیان اینکه با توجه به اتمام فصل تابستان شاهد ورود موج آخر مسافران به شهرستان خواهیم بود، تصریح کرد: باید برنامه‌ریزی‌ها با توجه به ورود حجم بالای مسافران در راستای ارتقای کیفیت سطح خدمات باشد. نظارت و کنترل بیش از پیش راه‌های فرعی و اصلی شهرستان باید توسط پلیس راهور در ایام پایانی تابستان در دستور کار قرار گیرد.

  فرماندار صومعه‌سرا در پایان با اشاره به اجرای سرشماری نفوس و مسکن ابراز کرد: هشتمین دوره سرشماری عمومی نفوس و مسکن یکی از دقیق‌ترین سرشماری‌ها خواهد بود. این سرشماری برای نخستین بار به صورت الکترونیکی اجرا می‌شود که نشان از اهمیت دقت و سرعت اجرای طرح است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro