برگزاری یادواره 33 شهیده زن گیلان و گرامیداشت شهدای روستای سیاه‌اسطلخ

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۹ شهریور ۹۵ - ۴:۰۶

  کد خبر : 48729
  فرمانده حوزه کوثر صومعه سرا:

  برگزاری یادواره ۳۳ شهیده زن گیلان و گرامیداشت شهدای روستای سیاه‌اسطلخ

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا گفت: همزمان با دفاع مقدس ادواره ۳۳ شهیده زن گیلان و گرامیداشت شهدای روستای سیاه‌اسطلخ برگزار می‌شود.

  آرزو محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبر ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: تاریخ دفاع مقدس حکایت‌های فراموش‌نشدنی از شجاعت‌‌های شیرزنان این مرز و بوم به خود دیده است.

  وی افزود: هفته دفاع مقدس نماد هشت سال پایداری و دفاع همه جانبه است و ما خون های بسیاری را ریختیم تا به آن آرمانی که مورد نظر داشتیم برسیم و در حال حاظر آرامشی را که در کشور داریم مدیون همان خون شهداء است.

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه سرا گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی در سطح پایگاه های مقاومت بسیج خواهران صومعه سرا برگزار می شود.

  محمدی تصریح کرد: در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی به ویژه شهدای والامقام زن و با هدف توسعه و تعمیق فرهنگ ایثار و شهادتیادواره ۳۳ شهیده زن گیلان و گرامیداشت شهدای روستای سیاه اسطلخ برگزار می شود.

  وی با بیان اینکه این یادواره روز چهارشنبه(۳۱شهریور) در مسجد امام حسین سیاه اسطلخ برگزار می شود، خاطرنشان کرد: برگزاری یادواره شهدا در ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت از عمق و اثرگذاری بالایی برخوردار بوده که بر همین اساس برگزاری این یادواره می‌تواند اشاعه‌گر این فرهنگ میان مردم به‌ ویژه نسل جوان باشد

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه سرا اظهار داشت: زنان ایثارگر ما در دوران هشت سال دفاع مقدس دوشادوش مردان در خط مقدم و کمک‌های پشتیبانی و امداد و نجات انجام ماموریت می‌کردند که باید از فداکاری و ایثارگری آن‌ها تجلیل شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro