رفع ضعف مدیریتی در برخی بخش های اداری/ با مدیران ناهماهنگ خداحافظی می کنیم/ مسئولان خدمتگزار جایگزین می شوند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۳۱ شهریور ۹۵ - ۲۰:۲۰

  کد خبر : 48802
  هشدار نماینده صومعه سرا به مدیران ادارات دولتی:

  رفع ضعف مدیریتی در برخی بخش های اداری/ با مدیران ناهماهنگ خداحافظی می کنیم/ مسئولان خدمتگزار جایگزین می شوند

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با بیان اینکه هرچقدر جلوتر می رویم مدیریت برخی بخش ها ضعیف تر می شود، گفت: با مدیران نا هماهنگ با سیستم مدیریت شهرستان خداحافظی کرده و از مدیرانی که درب اتاقشان به روی مردم باز است استفاده می کنیم

  سید کاظم دلخوش با اشاره به  ساختار مختلف ادارات در کشور به ویژه شهرستان صومعه سرا، اظهار کرد: بخشی از این ضعف ها به مدیریت ادارات در شهرستان و در مجموع مدیریت شهرستان برمی گردد.

  وی با تأکید براینکه متأسفانه هر چقدر جلوتر می رویم مدیریت در برخی بخش ها ضعیف تر می شود، اضافه کرد: متأسفانه با این خلاء مواجه هستیم.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس ادامه داد: برخی از دستگاه ها هم در نقطه مقابل کار خود را به خوبی انجام می دهند و مشکل خاصی هم در بدنه مدیریت آنها وجود ندارد.

  دلخوش با اشاره به فراز و نشیب ها در سیستم اداری شهرستان صومعه سرا، گفت: برخی از مسئولان که قبلا منصوب شده اند با سیستم اداری و مدیریت شهرستان هماهنگ نیستند و نمی توانند برای مردم قدمی بردارند.

  وی ادامه داد:  از این قشر تشکر کرده و خداحافظی می کنند و مسئولان خدمتگزار مردم که درب ادارات آنها به روی مردم باز باشد جایگزین می شوند.

  سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه دنبال رفع ضعف ها در دستگاه های اداری شهرستان هستیم، اظهار کرد: هدف تبدیل ضعف ها به قوت است.

  يک ديدگاه

  1. بای گفت:

   سالهاهست به مردم صومعه سرا گفته شده تعدادی منطقه سیاحتی وگردشگری ثبت شده، ولی ثبت مناطق گردشگری دردی از مردم دوا نمیکند ، اعلام چندمنطقه گردشگری کافی نیست، و مسافران را بسوی خود جذب نمیکند بلکه این مناطق نیاز به جاده های مناسب پارکینگ، نمازخانه، سرویس بهداشتی، دیگر دارد. در صومعه سرا امکانات زیربنایی جهت استراحت و اسکان مسافران نیست

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro