از امروز می‌توانید پست‌های اینستاگرام را به صورت پیش نویس ذخیره کنید

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱ مهر ۹۵ - ۲:۴۴

  کد خبر : 48828

  از امروز می‌توانید پست‌های اینستاگرام را به صورت پیش نویس ذخیره کنید

  واران خبر به نقل از تک شات این روزها شبکه‌های اجتماعی تنها فضایی برای اشتراک گذاری تصاویر مورد علاقه کاربران …

  واران خبر به نقل از تک شات این روزها شبکه‌های اجتماعی تنها فضایی برای اشتراک گذاری تصاویر مورد علاقه کاربران از سفرها، غذاها، اوقات فراغت و غیره نیست. شبکه‌های اجتماعی اکنون به صورت گسترده به عنوان فضایی برای پیشبرد طرح‌های تبلیغاتی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و بسیاری از شرکت‌ها و افراد تلاش می‌کنند تا از این شبکه‌ها برای پیشبرد سرویس ها و خدمات خود استفاده کنند. یکی از موثرترین راه‌ها برای تبلیغ محصولات مختلف در شبکه‌های اجتماعی معرفی آنها به صورت غیرمستقیم و در قالب یک پست معمولی است و شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌هایی است که امروزه برای همین منظور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  استفاده از اینستاگرام برای تبلیغ محصولات به روشی نسبتا غیر مستقیم به این معنی است که فرد مورد نظر باید پست خود را به صورت کاملا هدفمند و با دقت آماده کند تا بتواند پیام مورد نظر خود را به بهترین نحو ممکن به مخاطب خود منتقل کند و طبیعی است که تمامی این کارها زمان بر خواهد بود.

  مدتی قبل شایعه شد که اینستاگرام در حال آماده سازی قابلیت جدیدی است که به کاربران امکان می‌دهد پست‌های خود را به صورت پیش نویس ذخیره کنند، قابلیتی که به کاربران امکان می‌داد بدون نیاز به انتشار پست‌ها در لحظه، آنها را ذخیره کرده و در زمان مناسب برای ویرایش مجدد و انتشار آنها اقدام کنند.

  اکنون اینستاگرام در یک توییت جدید تایید کرده است که این قابلیت ذخیره پیش نویس برای تمامی کاربران قابل استفاده شده است. استفاده از این قابلیت جدید بسیار ساده است. تنها کاری که باید بکنید، ایجاد یک پست جدید است اما نباید این پست را منتشر کنید و روی دکمه Back ضربه بزنید. در این مرحله پیغامی را مشاهده می‌کنید که از شما می‌پرسد قصد دارد این پست را حذف کنید یا آن را به عنوان پیش نویس ذخیره کنید و اگر حالت دوم را انتخاب کنید، این پست به صورت پیش نویس ذخیره خواهد شد. برای دسترسی به این پست ذخیره شده به عنوان پیش نویس نیز باید به قسمتی که از آنجا یک پست جدید ایجاد می‌کنید بروید و از قسمت Library پستی که ذخیره کرده‌اید را در بخش جدیدی به نام Drafts پیدا کنید.

  البته به یاد داشته باشید پست‌ها تنها زمانی به صورت پیش فرض ذخیره می‌شوند که شما از فیلترهای اینستاگرام استفاده کرده باشید و یا برای عکس خود موقعیت مکانی انتخاب کرده، برای آن کپشن نوشته باشید و یا دوستان خود را در عکس مورد نظرتان تگ کرده باشید.

  اینستاگرام
  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro