آغاز سال تحصیلی قریب2500 کلاس اولی و پیش دبستانی صومعه سرایی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱ مهر ۹۵ - ۲:۵۷

  کد خبر : 48836

  آغاز سال تحصیلی قریب۲۵۰۰ کلاس اولی و پیش دبستانی صومعه سرایی

  کارشناس آموزش ابتدایی آموزش و پرورش صومعه سرا گفت: امروز هزار و ۳۵۱ دانش آموز کلاس اولی و هزار و …

  کارشناس آموزش ابتدایی آموزش و پرورش صومعه سرا گفت: امروز هزار و ۳۵۱ دانش آموز کلاس اولی و هزار و ۱۰۰نوآموز پیش دبستانی سال تحصیلی ۹۵-۹۶ را در ۸۷ مدرسه صومعه سرا آغاز کردند.
  فرانوش نامدار در حاشیه جشن روز غنچه ها و شکوفه ها که در دبستان حقیقت طاهرگوراب صومعه سرا برگزار شد، در گفت وگو با خبرنگاران ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید اظهار کرد: تاکنون هفت هزار و ۷۰۸ دانش آموز در مقطع ابتدایی برای سال تحصیلی جدید در صومعه سرا ثبت نام کرده اند.
  وی با بیان اینکه از تعداد مذکور شش هزار و ۸۶۸نفر در مدارس دولتی و مابقی در مدارس غیردولتی ثبت نام کرده اند، افزود: امروز هزار و ۳۵۱ دانش آموز کلاس اولی و هزار و ۱۰۰نوآموز پیش دبستانی سال تحصیلی ۹۵-۹۶ را در ۸۷ مدرسه صومعه سرا آغاز کردند.
  نامدار تعداد مدارس دولتی مقطع ابتدایی صومعه سرا را ۸۰ مدرسه دانست و خاطرنشان کرد: هفت مدرسه صومعه سرا در مقطع ابتدایی به صورت غیردولتی در حال فعالیت است.۱۲ مدرسه صومعه سرا شهری و ۶۸ مدرسه روستایی می باشد.
  کارشناس آموزش ابتدایی آموزش و پرورش صومعه سرا در پایان با بیان اینکه خوشبختانه امسال شاهد رشد ۱۹ درصدی جمعیت پایه اول مقطع ابتدایی در صومعه سرا نسبت به مدت مشابه سال گذشته می باشیم، اظهار کرد: هزار و ۱۸۸ دانش آموز ثبت نام شده پایه اول صومعه سرا در مدارس دولتی و ۱۶۱ دانش آموز در مدارس غیردولتی در سال تحصیلی جدید مشغول به تحصیل خواهند شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro