ایران اسلامی به عنوان ام القرای کشورهای اسلامی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲ مهر ۹۵ - ۱۸:۵۶

  کد خبر : 48944
  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا:

  ایران اسلامی به عنوان ام القرای کشورهای اسلامی است

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا ایران اسلامی را به عنوان ام القرای کشورهای اسلامی دانست و ، گفت: عزت و افتخار ایران اسلامی که به عنوان ام‌القری و نمونه بارز برای همه مسلمانان است به یمن برکت خون شهدا است.

  سرهنگ کیا عاشوری صبح امروز در سومین همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی صومعه سرا در بوستان ابریشم این شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدفاع حرم،اظهار داشت: آرامش، امنیت، اقتدار، عزت و سربلندی امروز کشور ما مرهون جانفشانی ها و از خودگذشتگی‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس است.

   

  وی، ایران اسلامی را به عنوان ام القرای کشورهای اسلامی دانست و افزود: امروز با توجه به هجمه های دشمنان نیاز است که مردم همچون هشت سال دفاع نقدس با تاسی از شهدا در برابر دشمنان ایستادگی کنند.

   

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا گفت:دوران دفاع مقدس به عنوان جهاد اصغر بود و رزمندگان با غلبه بر نفس خود، در جهاد اکبر در جهاد اصغر پیروز شدند.

   

  سرهنگ عاشوری با بیان اینکه امروز دشمن به وسیله ابزار مدرنیته جنگ پرخطری را بر ما رقم زده است، تصریح کرد: در این جنگ نرم، هوشیاری و بصیرت مردم حرف اول را می زندگه  باید توطئه ها و مکرها و نیرنگ های دشمنان را به خوبی بشناسند.

   

  وی خاطرنشان کرد:عدم تابعیت از کافرین و دشمنان رمز موفقیت در جهاد کبیر است که مبارزه و جهاد بی امان برای رسیدن به عرصه‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی باید در دستور کار قرار گیرد.

   

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro