کلافگی مردم ضیابر از قطعی مکرر تلفن و اینترنت

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۳ مهر ۹۵ - ۲۰:۴۳

  کد خبر : 48965

  کلافگی مردم ضیابر از قطعی مکرر تلفن و اینترنت

  مردم ضیابر از قطعی مکرر تلفن و اینترنت کلافه شده‌اند و خواستار رسیدگی مسئولان به این معضل شده‌اند.

  واران خبر:با توجه به اینکه امروزه فنّاوری حرف اول را در هر جامعه‌ای می‌زند و برخورداری از اینترنت پرسرعت و گفتگوی بدون اخلال با تلفن به حتم ابتدایی‌ترین انتظار یا حقی است که می‌توان از شرکت مخابرات داشت اما هر روز شکایات مردمی در حوزه اینترنت و قطعی تلفن در ضیابر بیشتر می‌شود.

  مردم ضیابر با وجود اینکه به طرق مختلف نارضایتی خود را از نحوه خدمات‌رسانی شرکت مخابرات اعلام کرده‌اند اما همچنان تغییر مثبتی را از سوی این شرکت مشاهده نکرده‌ایم.

  دستگاهی که با گرما و سرما دچار بیماری می‌شود!!!

  شهروندان ضیابری با اظهار نارضایتی از وضعیت نامطلوب خدمات تلفن و اینترنت شرکت مخابرات اظهار داشتند: با توجه به اینکه امروزه تلفن و اینترنت به یک جزء جدا نشدنی زندگی تبدیل شده و از آنجائیکه زندگی، کار و کسب درآمد عده بیشماری از مردم به این وسیله ارتباطی وابسته است؛ قطعی مکرر تلفن و عدم رسیدگی بموقع درخصوص برطرف کردن این مشکل، موج شدیدی از نارضایتی را در بین برخی از مشترکین ایجاد کرده است.

  یکی از شهروندان خیابان فرهنگیان ضیابر با بیان اینکه بیش از چهار سال است که شاهد قطعی مکرر تلفن در این کوچه هستیم، افزود: از وقتی که شماره تلفن‌های ما را تغییر دادند و کابل‌ها را به قول خودشان به فیبر نوری تبدیل کردند، ما آرزوی یک هفته تلفن درست و درمان را داریم.

  وی با بیان اینکه هر وقت با مخابرات تماس می‌گیریم می‌گویند مشکل زیرساختی است و باید دستگاه تغییر کند، گفت: بعد از چهارسال قطعی تلفن و در پی آن اینترنت متاسفانه هیچگونه تغییری را شاهد نیستیم و مسئولان ترتیب اثری به این وضع و سامان آن نمی دهند.

  این شهروند با بیان اینکه دستگاه دست دوم برای تلفن و اینترنت در سر کوچه ما نصب کرده‌اند، تصریح کرد: از نکات قابل توجه این دستگاه این است که هوای بارانی و یا گرمای شدید سبب قطعی تلفن و یا اینترنت می‌شود.

  شرکت مخابرات، شماره‌ها تلفن‌های قبلی را به ما پس دهد

  یکی دیگر از اهالی خیابان فرهنگیان ضیابر با بیان اینکه بطور معمول ماهیانه دو یا سه بار برای وصل مجدد تلفن و اینترنت با شرکت مخابرات تماس می گیرد و به آنجا مراجعه می‌کند، خاطرنشان کرد: از این وضع تکراری خسته شده‌ام و کسی به فکر رسیدگی به این مشکل نیست.

  وی با بیان اینکه شرکت مخابرات شماره‌های سابق ما را پس دهد، اظهار داشت: وقتی مردم از شماره‌های سابق خود و کابل‌های هوایی رضایت داشتند، چرا باید کابل‌ها را زیرزمینی کنند و شماره‌ها را بدون اجازه و رضایت مشترکان تغییر دهند.

  این شهروند با بیان اینکه تمام کارش با اینترنت است و زندگیش دچار اختلال شده است، افزود: هر وقت با مخابرات و یا ۲۰۲۰ تماس می‌گیرد برای او یک کارشناس می‌فرستند و باید هر با ر ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان پول کارشناس بدهد آخرش هم مشکل از دستگاه زیرساختی مخابرات است.

  وی گفت: اگر بنا باشد افراد برای برقراری هر تماس تلفنی و یا استفاده از اینترنت به دفاتر مخابراتی و کافی نت مراجعه کنند، دیگر چرا باید هزینه‌های اشتراک تلفن ثابت و اینترنت را متقبل شوند؟

  این جوان ضیابری تصریح کرد: مردم برای تسهیل، رفاه و آرامش بیشتر در زندگی؛ خود را به وسایل ارتباطی مجهز کرده اند اما نحوه نامطلوب ارائه این خدمات از سوی شرکت مخابرات این شهروندان را با معضل جدی مواجه کرده و بر روی اعصاب آنان تاثیر منفی گذاشته است.

  وی خاطرنشان کرد:با توجه به اینکه هم اکنون تلفن و اینترنت به جزء جدا نشدنی زندگی مردم چه در زمینه مشاغل و چه در زمینه تفریحات تبدیل شده است مسوولان باید با ایجاد شرایط مساوی برای رقابت؛ ارایه خدمات به مشتریان را در دستور کار خود قرار دهند و به جای نقد و انتقاد از خدمات دیگر شرکت‌های خصوصی، خدمت رسانی خود به مردم را ارتقاء بخشیده و به فکر تسهیل در امور شهروندان باشند

  متاسفانه اختلالات مکرر در شبکه اینترنت دسترسی بسیاری از مشترکان به خدمات اینترنتی را دچار مشکل کرده و موجب سردرگمی کاربران ضیابری شده است، این درصورتی است که با توجه به گستردگی استفاده از شبکه های اینترنتی اختلال در این شبکه بسیاری از فعالیت های روزمره مردم و ادارات را دچار مشکل می کند. دست اندرکاران مخابرات استان باید تلاش کرده تا با حل مشکلات زیرساختی، اختلال و قطعی اینترنت به این شکل و در این سطح در ضیابر دوباره تکرار نشود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro