مشاجره دو نماینده گیلانی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۴ مهر ۹۵ - ۱۸:۱۱

  کد خبر : 48978
  به همراه صوت و تصویر:

  مشاجره دو نماینده گیلانی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی

  سخنان جنجالی نماینده مردم لنگرود در رابطه با توزیع نا عادلانه قیر در گیلان که منجربه مشاجره با نماینده صومعه سرا در صحن علنی مجلس شد

  واران خبر: صحن علنی مجلس شورای اسلامی امروز با جنجال هایی همراه بود که شنیدن آن خالی از لطف نیست.

  صبح امروز در جلسه علنی مجلس مهرداد بائوج لاهوتی نماینده لنگرود با اشاره به پخش قیر به صورت ناعادلانه در بین شهرستان ها خبر از لابی قوی در توزیع قیر آسفالت در استان گیلان داد.

  وی گفت: اطلاعاتی است که نشان می‌دهد برخی افراد با لابی‌گری بیش از ظرفیت معین از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای شهرستان خود قیر دریافت کرده‌اند این در حالی است که قیر رایگان به برخی از شهرستان‌ها نمی‌رسد.

  نماینده مردم لنگرود در ادامه سخنان خود با اشاره به غیر قانونی بودن لابی گری در موضوع توزیع قیر گفت: در کشور قانون حکمفرماست و توزیع قیر آسفالت به این صورت غیر قانونی است و باید متوقف شود.

  لاهوتی در آخر سخنان خود علاوه بر خیانت دانستن این موضوع بر این مسئله تاکید داشت که در حال حاضر در زمینه ارائه قیر به چند شهرستان، برخی دستگاه‌ها خیانت می‌کنند.

  download_button

  پس از گذشت مدتی از سخنان لاهوتی صدای مشاجره دو نماینده گیلان یعنی دلخوش (نماینده مردم صومعه سرا ) و لاهوتی (نماینده مردم لنگرود ) در صحن علنی بالا گرفت و عده ایی از  نمایندگان در قامت منجی بین این دو نماینده حاضر شدند.

   

  resized_1866112_359 resized_1866115_240 resized_1866116_388

  ۱۰ ديدگاه

  1. ج و ا ن گفت:

   دمش گرم تونسته قیر گرفته میتونید برید بگیرید

  2. نازی گفت:

   دروود به آقای دلخوش

  3. لنگرودی گفت:

   احسنت به لاهوتی، روستاهای ما خاکیست آنوقت تمام آسفالت گیلان در اختیار دلخوش!!

  4. محمد حبیبی گفت:

   با سلام خدمت مدیر محترم سایت و همه عزیزان
   به اطلاع میرساند که اظهار نظر جناب لاهوتی کاملا نادرست میباشد و جناب دکتر دلخوش برای بقیه شهرستانهای استان هم قیر به اندازه نیاز دریافت نموده اند و این قیر مختص شهرستان ما نمیباشد. و این نشان از قدرت و توانمندی اقای دکتر دلخوش میباشد.از آقای لاهوتی استدعا دارم عوض اینکه بیایند جلوی پیشرفت و آبادانی استان را بگیرند و چوب لای چرخ بزارن در کنار نماینده با تجربه و توانمند شهر ما جناب آقای دکتر دلخوش به فکر آبادانی و عمران و پیشرفت استان باشند و از آقای دکتر دلخوش کمک بگیرند تا شاید بتوانند مشکلات حوزه انتخابیه خود را هم به نوعی حل نمایند .درود بر سید پر تلاش سید کاظم دلخوش .

  5. ناشناس گفت:

   عرضه داره می گیره.شما برید ازحق خودتان دفاع کنید.حالا نمی توانید سهمیه بگیرید دلیل نمی شود که دیگران نگیرند.

  6. جواد گفت:

   حسادت مووووووج میزنه والا!! بجای گرفتن جلوی پیشرفت یه شهرستان دیگه، بیشتر برای شهرستانت وقت بذار ……

  7. محک گفت:

   اخ ، هر وقت این صومعه سرا قرار میشه یک تکنی بخوره یه مشکل جدید پیش می آید. کاستها و کمبود های قبلی صومعه سرا فلج کرده

  8. شیوا گفت:

   وقتی منابع مالی و امکانات رفاهی کاهش می یابد، هرکس تلاش میکند تا ازآن کس منافع کند. کارهای که آقای دلخوش انجام میدهد قابل تقدیراست ای سالهای گذشته که منابع مالی فراوان بود نمایندگان به فکر توسعه شهرها وروستاهای خود می شدن. ولی شهرصومعه سرا کلان باید گسترش یابد

  9. خط یازده گفت:

   شورای محترم شهر که عمر کاریتان به سر آمد. شهرصومعه سرا بایدگسترش یابد .کارهای که مهندس دلخوش انجام دادخوبست، ولی کافی نیست، تمام نماینده گان تلاش میکند تا امکانات ومنابع مالی و رفاهی به سمت شهر خودبیاورد. کارهای که مهندس دلخوش انجام دهد بایدسالهای گذشته انجام میشد. اگر نمیخواهید درآینده صومعه سرا تکه تکه شود، از الان باید شهرصومعه سرابا کسماء یکی شود، و شهرما به بازارجمعه وصل شود. یعنی وسعت شهروحومه بیشترشود و ساختمانهای دولتی درهمین ناحیه استقرار یابند ،درغیر اینصورت درآینده نزدیک امکان جداشدن بخش ها از شهرستان صومعه سرا به بهانه عدم امکانات و دوری راه با مرکزشهرستان وجود دارد

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro