مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه سرا برگزار شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۹ مهر ۹۵ - ۱۲:۲۸

  کد خبر : 49088
  امروز/

  مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه سرا برگزار شد

  مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه سرا برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار واران خبر، سرهنگ کیا عاشوری، فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا در مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه بسیج خواهران صومعه‌سرا در حسینیه سپاه این شهرستان اظهار داشت: نقش پررنگ خواهران و مادران در دفاع مقدس به خوبی مشهود است.

  وی با بیان اینکه اگر تلاش و همکاری مادران و خواهرن و همسران شهدا، جانبازان و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس نبود ،نمی‌توانستیم دستاوردی داشته باشیم، افزود: برخی از واقعیات به دلیل ارزش مانند واقعه عاشورا به اندازه تاریخ وسعت دارند.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا، دفاع مقدس را اوج افتخارت ملت ما دانست و گفت: در دفاع مقدس زیبایی‌هایی نهفته است که باید با ذکر آن نسل جوان مطلع شوند.

  سرهنگ عاشوری، با بیان اینکه دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها ،فداکاری‌ها، گذشت‌ها و ایثارهاییست که ما را به پیروزی رساند، تصریح کرد: در هشت سال جنگ کشور ایران، از نظر تجهیزات و امکانات با کشورهای دیگر قابل قیاس نبود اما اخلاص رزمندگان سبب پیروزی این نبرد ناجوانمردانه شد.

  به گزارش واران خبر، آرزو محمدی فرمانده حوزه بسیج خواهران صومعه‌سرا تکریم، و معصومه آب بند به عنوان فرمانده جدید حوزه کوثر خواهران معرفی شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro