افزایش دستگیری مجرمین و کاهش جرایم در شهرستان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۰ مهر ۹۵ - ۸:۰۸

  کد خبر : 49097
  خبر خوش فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا:

  افزایش دستگیری مجرمین و کاهش جرایم در شهرستان

  واران خبر:به مناسبت هفته نیروی انتظامی سرهنگ آقاجانی فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا در نشست خبری با اشاره به آغاز …

  واران خبر:به مناسبت هفته نیروی انتظامی سرهنگ آقاجانی فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا در نشست خبری با اشاره به آغاز این هفته گفت: توجه نیروی انتظامی امسال بیشتر بر روی کارهای فرهنگی و مسائل پیشگیری از جرایم است و به همین منظور شعار امسال این مجموعه (همه باهم برای امنیت و آرامش) است.

  سرهنگ آقاجانی با اشاره به برگزاری ۱۱۰ برنامه در این هفته گفت: صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان،دیدار با خانواده های شهدا،اعزام کارشناس اجتماعی پلیس و مشاوران اجتماعی به مدارس نمونه های این برنامه ها است.

  فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به کم شدن سرقت در این شهرستان گفت: اقدامات این نهاد در نا امن کردن محیط شهرستان برای سارقین باعث شده تا میزان سرقت در صومعه سرا کاهش و سارقین از این شهرستان مهاجرت کنند.

  وی با تاکید بر کاهش ۸۳ درصدی سرقت وسایل نقلیه نسبت به سال گذشته در این شهرستان عملکرد پلیس را در این زمینه رو به رشد دانست.

  آقاجانی در ادامه از افزایش ۶۳ درصدی دستگیری معتادین در این شهرستان خبر داد و گفت : در اوایل سال حدود ۲۹۰ معتاد به کمپ های مجاز شهرستان ارجاع داده شدند

  آقاجانی افزود : در شش ماه نخست امسال ۶۵ تن چوب قاچاق کشف و ضبط شده است.

  وی همچنین از بالا رفتن ارتباط با مردم در سال جاری اطلاع داد و گفت: در سال گذشته تعداد ۲۱۷۸ تماس با این نهاد صورت گرفته که امسال این عدد به ۶۲۴۶ رسیده و این نشان از اعتماد مردم نسبت به این نهاد دارد.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro