ایرادات موجود در ipc یا از روی غفلت است یا به عمد لحاظ شده!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵ - ۱۴:۱۳

  کد خبر : 49115
  نماینده رشت در گفتگو با «دیارباران» مطرح کرد:

  ایرادات موجود در ipc یا از روی غفلت است یا به عمد لحاظ شده!

  نماینده مردم رشت در مجلس با تأکید براینکه از اول ایرادات اساسی بر ساختار و مدل قراردادهای ipc وجود داشت است، تصریح کرد: این ایرادات یا از سر غفلت بوده یا عمدا بر بدنه این قراردادها لحاظ شده است.

  جبار کوچکی نژاد در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران» با اشاره به قراردادهای نفتی ipc، اظهار کرد: مسئله  محرمانه ای برای مسؤلان و ملت ایران وجود ندارد که دولت این قراردادها را محرمانه معرفی کرده است.

  وی با تأکید براینکه از اول ایرادات اساسی بر ساختار و مدل قراردادهای ipc وجود داشته است، تصریح کرد: این ایرادات یا از سر غفلت بوده و یا عمدا بر بدنه این قراردادها لحاظ شده است.

  نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه این  قردادها کشور را شدیدا با مشکل مواجه کرده است، اضافه کرد: مقام معظم رهبری همانند گذشته سر بزنگاه ورود کردند و ۱۵ تذکر بر قراردادهای نفتی دولت براساس ایراداتی که وجود داشت متذکر شدند.

  کوچکی نژاد با بیان این نکته که مقام معظم رهبری ایراداتی اساسی از قراردادهای ipc گرفتند، تصریح کرد:ایشان تذکرات دستوری دادند تا دولت در این قراردادها اصلاحات لازم را انجام دهد.

  نگرانی های برجام در ipc هم پابرجاست

  کوچکی نژاد با تأکید بر اینکه دولت روحانی معتقد است که اصلاحات لازم را منطبق بر تذکرات مقام معظم رهبری در این قرارداد لحاظ کرده است، افزود: معتقدم که بعد از نگرانی های برجام که فعالان سیاسی و اقتصادی داشتند این دغدغه ها با وجود قرارداده های جدید نفتی هنوز پابرجاست.

  نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به این نکته که باید این قراردادها بیشتر مورد بررسی قرار بگیرد ، تصریح کرد: مجلس باید در اصلاح این قراردادها ورود پیدا کند.

  کوچکی نژاد با بیان این نکته که  ما در حوزه صادرات کالاهای غیر نفتی، کالاهای رقابتی را برای تحت تأثیر قراردادن بازار جهانی صادر کنیم، اظهار کرد: همچنان در بخش صادرات غیر نفتی با مشکل مواجه ایم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro