صومعه سرا رتبه یکی مانده به آخر در سرشماری نفوس و مسکن گیلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۲ مهر ۹۵ - ۲۳:۴۸

  کد خبر : 49168
  فرماندار :

  صومعه سرا رتبه یکی مانده به آخر در سرشماری نفوس و مسکن گیلان

  فرماندار صومعه سرا با تشریح این شهرستان در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن ، گفت: متاسفانه این شهرستان رتبه یکی مانده به آخر را در سطح استان به خود اختصاص داده است.

  به گزارش خبرنگار واران خبر، حسین اسمعیل‌پور امروز در جلسه شورای اداری در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان با اشاره به سرشماری نفوس و مسکن، اظهار داشت: شهرستان صومعه سرا در سطح استان گیلان از آخر رتبه دوم را بدست آورده است.

  وی افزود: از فردا کلیه ادارات موظفند هر روز کد دوازده رقمی تعداد افرادی که از مجموعه خودشان در سرشماری به صورت اینترنتی ثبت نام می کنند تحویل روابط عمومی فرماندای دهند.

  فرماندار صومعه سرا گفت: خانواده بزرگ اصناف، آموزش و پرورش و بسیج در امر سرشماری کمک شایان توجهی می توانند نمایند.

  اسمعیل پور با اشاره به شرایط حاکم بر سازمانها و ادارات در بحث انتخابات، تصریح کرد: همه موظف هستند که برای گرم نگه داشتن تنور انتخابات فعالیت کنند اما در زمان  و ساعت اداری نباید این موضوع دیده  شود.

  وی با اشاره به همکاری شهرستان صومعه سرا برای تامین غذای یک هزار و ۱۰۰ زائر اربعین حسینی خاطرنشان کرد: اصناف با همکاری همه گروه های صنفی و اوقاف با اطلاع رسانی به هیئت امنای مساجد و بقاع متبرکه در راستای جمع آوری نذورات تلاش کنند.

  فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه مانور شیعه، در اربعین حسینی است، اظهار داشت: برای اینکه اقتدار شیعه نشان داده شود باید پیاده روی اربعین حسینی مقتدرانه برگزار شود.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro