نمایشگاه عکس عاشورایی در گوراب زرمیخ افتتاح شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۵ مهر ۹۵ - ۱۵:۵۵

  کد خبر : 49217
  به همت اداره ارشاد صومعه سرا؛

  نمایشگاه عکس عاشورایی در گوراب زرمیخ افتتاح شد

  نمایشگاه عکس عاشورایی در بخش میرزاکوچک (گوراب زرمیخ) صومعه سرا بصورت خیابانی افتتاح گردید.

  واران خبر: سید محمودرزمگیر رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا، از افتتاح نمایشگاه عکس عاشورایی در بخش میرزاکوچک صومعه سرا با حضور مسئولین بخش گوراب زرمیخ و همچنین خانواده های معزز شهداء خبرداد.

  407575_orig

  رزمگیر گفت: محرم فرصتی فرهنگی و اجتماعی است که مردم خودجوش عاقلانه و عاشقانه پیگیر آن هستند . این ایام بالاترین فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی اسلامی مذهبی بسیار قوی درخود مستتر دارد ، که این از مواهب الهی است تا ما هر چه بیشتر به معرفت شناخت انبیاء عصمت و طهارت برسیم و معنی فتوت ، ایثار ، آزادگی را در درسهای الگوهای راستین مان همچون امام حسین (ع) درست فرابگیریم و به نسلهای بعد از خودمان نیز انتقال دهیم.

  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا همچنین اشاره کرد: این نمایشگاه که به مدیریت یک جوان خوب بسیجی شهر گورابزرمیخ که عاشورای سال گذشته با پای پیاده به زیارت مرقد امام حسین(ع) رفته بود و عکسهایی که خود گرفته بود به اهتمام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا ، شهرداری و شورای اسلامی بخش گورابزرمیخ افتتاح گردیده که در حین نمایش عکسهای گرفته شده حرکت نمادین شیرخوارگان عاشورایی را هم بدنبال دارد.

  این مقام فرهنگی همچنان یادآور شد: که این نمایشگاه تا پایان ماه محرم الحرام داخل بازار بخش میرزاکوچک صومعه سرا برای بازدید عموم دایر می باشد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro