نمایشگاه عکس عاشورایی در گوراب زرمیخ افتتاح شد

 • گیلان پیرترین استان کشور/ زاد و ولد در زوج های گیلانی کاهش یافت
 • تاریخ خبر : پنجشنبه ۱۵ مهر ۹۵ - ۱۵:۵۵

  کد خبر : 49217
  به همت اداره ارشاد صومعه سرا؛

  نمایشگاه عکس عاشورایی در گوراب زرمیخ افتتاح شد

  dsc_0213-768x512

  نمایشگاه عکس عاشورایی در بخش میرزاکوچک (گوراب زرمیخ) صومعه سرا بصورت خیابانی افتتاح گردید.

  واران خبر: سید محمودرزمگیر رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا، از افتتاح نمایشگاه عکس عاشورایی در بخش میرزاکوچک صومعه سرا با حضور مسئولین بخش گوراب زرمیخ و همچنین خانواده های معزز شهداء خبرداد.

  407575_orig

  رزمگیر گفت: محرم فرصتی فرهنگی و اجتماعی است که مردم خودجوش عاقلانه و عاشقانه پیگیر آن هستند . این ایام بالاترین فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی اسلامی مذهبی بسیار قوی درخود مستتر دارد ، که این از مواهب الهی است تا ما هر چه بیشتر به معرفت شناخت انبیاء عصمت و طهارت برسیم و معنی فتوت ، ایثار ، آزادگی را در درسهای الگوهای راستین مان همچون امام حسین (ع) درست فرابگیریم و به نسلهای بعد از خودمان نیز انتقال دهیم.

  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا همچنین اشاره کرد: این نمایشگاه که به مدیریت یک جوان خوب بسیجی شهر گورابزرمیخ که عاشورای سال گذشته با پای پیاده به زیارت مرقد امام حسین(ع) رفته بود و عکسهایی که خود گرفته بود به اهتمام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا ، شهرداری و شورای اسلامی بخش گورابزرمیخ افتتاح گردیده که در حین نمایش عکسهای گرفته شده حرکت نمادین شیرخوارگان عاشورایی را هم بدنبال دارد.

  این مقام فرهنگی همچنان یادآور شد: که این نمایشگاه تا پایان ماه محرم الحرام داخل بازار بخش میرزاکوچک صومعه سرا برای بازدید عموم دایر می باشد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.ir