احداث 1000واحد مسکونی برای روستاییان فاقد منزل گیلانی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۵ مهر ۹۵ - ۱۸:۳۹

  کد خبر : 49227
  فرمانده قرارگاه قرب کوثر:

  احداث ۱۰۰۰واحد مسکونی برای روستاییان فاقد منزل گیلانی

  فرمانده قرارگاه قرب کوثر گفت: یک هزار از روستاییان گیلان که فاقد منزل هستند در راستای طرح محرومیت زدایی برای آنها یک واحد مسکونی اجداث می شود.

  به گزارش خبرنگار واران خبر،سردار ضیاءالدین حزنی امروز در آیین افتتاح حوزه مقاومت بسیج شهید آیت الله احسانبخش شیخ محله، ماموریت اصلی سپاه را ایجاد امنیت در کشور دانست و اظهار داشت: سپاه علاوه بر این ماموریت مهم، ماموریت برای محرومیت زدایی و مردم داری را هم دنبال می کند.

  وی با بیان اینکه اکثر راهبردهای سپاه مردم داری و محرومیت زدایی است، افزود: هر زمان سپاه در کنار مردم  و با مردم بوده در ماموریت های محوله خود موفق ظاهر شده است.

  فرمانده قرارگاه قرب کوثر، محرومیت زدایی را در راستای پیشرفت الگوی ایرانی اسلامی دانست و گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باید بنابه فرمایشات مقام معظم رهبری یک هزار روستای گیلان را با چهارشاخص محرومیت زدایی اجرا کند.

  سردار حزنی با بیان اینکه سپاه قدس گیلان ماموریت های محرومیت زدایی را در دست اجرا دارد،  تصریح کرد: یکی از افتخارات سپاه گوش به فرمان بودن به منویات مقام معظم رهبری است.

  وی خاطرنشان کرد: رای یک هزار نفر از روستاییان گیلان که فاقد منزل هستند، یک واحد مسکونی احداث می شود.

  فرمانده قرارگاه قرب کوثر با بیان اینکه سپاه در راستای تعمیر منازل هم ورود کرده است، اظهار داشت: ۳۲ هزار پروژه توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سطح کشور اجرا شده است.

   سردار حزنی افزود: احداث مساجد ،خانه عالم، پایگاه مقاومت، آبخیزداری، خانه بهداشت و … از جمله پروژه های سپاه است که در سطح روستاها و شهرستان ها احداث می نماید.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro