من از وزیر نیرو گله‌مند هستم

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۷ مهر ۹۵ - ۱۴:۵۴

  کد خبر : 49572
  دلخوش در نطق میان دستور عنوان کرد:

  من از وزیر نیرو گله‌مند هستم

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتقال آب دریای خزر به سمنان گفت: کمک به یک نقطه کشور نباید باعث ضرر به نقطه دیگر شود. مانند دریاچه ارومیه که مصیبت ایجاد کرد.

  به گزارش واران خبر: سیدکاظم دلخوش اباتری  در نطق میان دستور امروز خود در صحن علنی مجلس با اشاره به انتقال آب دریای خزر به سمنان گفت: ما کمک به نقاط مختلف کشور را نفی نمی‌کنیم اما نباید کمک به یک نقطه کشور باعث ضرر به نقطه دیگر شود. مانند دریاچه ارومیه که مصیبت ایجاد کرد.
  وی افزود: وزارت نیرو اگر طرح انتقال آب از خزربه سمنان را مد نظر دارد بهتر است  کار کارشناسی کند و مسائل امنیتی و اجتماعی و سیاسی را مورد توجه قرار دهد. من از وزیر نیرو گله‌مند هستم.

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به هزینه انتقال آب دریای خزر خاطر نشان کرد: بحث انتقال آب خزر مطرح می‌شود که در این باره نیاز به بحث‌های کارشناسی همچون هزینه انتقال آب ، تبدیل آن به آب شیرین است، اگر از سوی وزارت نیرو به این مسائل توجه نشود، نمایندگان مجلس  قطعا این مسائل را پیگیری خواهند کرد

  دلخوش ادامه داد: من از هیأت رئیسه می‌خواهم که در امضاهای طرح مذکور دست نبرد. ما طرحی در این زمینه نوشتیم که هنوزبه  مجلس نیامده است در حالی که طرح‌های با اولویت کمتر به مجلس آمده است.

  ۳ ديدگاه

  1. لیره گفت:

   لطفاً تابلوی خوش آمدگویی به شهرصومعه سرا در سه راهی دوگور نصب شود. اگر امروز برای توسعه شهرصومعه سرا تلاش کنیم بزودی شاهد صومعه سرا خواهیم شد .

  2. بهرام گفت:

   آقای دلخوش خصوص انتقال آب دریای خزر به سمنان.گفت کمک به یک نقطه کشور نباید باعث ضرر به نقطه دیگر شود. دلخوش چرا انتقال آب دریا برایت تعجب شده. ولی رودخانه های شهرصومعه سرا غافلی که میتواند از مراکز بزرگ تفریحی باشد.
   نماینده صومعه سرا انگار مانندسالهای گذشته بجاهای دیگر توجه دارد.
   وقنی مردم صومعه سرا جهت تفریح خانواده های خود دایماً فومن انتخاب میکنند نشانه چیست؟ اعلارغم عبور رودخانه در صومعه سرا هنوز پارک ساحلی که قابلیت قایقرانی باشد وجودندارد.شهرها دیگر برای خود رودخانه و آبشار مصنوعی جهت پارک بوسیله لوله پنپاژ می کنند

  3. پازل گفت:

   گسترش قلمرو گسترش شهرصومعه سرا باید موردتوجه نماینده محترم متاسفاً مرکز شهرستان توسعه نیافته،
   اگر شهرصومعه سرا بازارجمعه وکسماء باهم پیوند بخورند همه از مزایای یک شهری بزرگ بهرمندشوند.
   ما درآینده نزدیک شاهد اتصال روستاها وبرخی بخشها با مرکزشهرستان باشیم. و اگرنه امکان دارد ،
   به بهانه دوری راه عدم امکانات تحصلی و رفاه ای بخش ها درخواست جدایی می دهند. …

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro