مراسم افتتاحیه سرشماری به روش حضوری برگزار شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۸ مهر ۹۵ - ۱۶:۴۷

  کد خبر : 49590
  با حضور اعضا و مامورین آمار ستاد سرشماری شهرستان صومعه سرا:

  مراسم افتتاحیه سرشماری به روش حضوری برگزار شد

  مراسم افتتاحیه سرشماری عمومی نفوس ومسکن به شیوه حضوری با حضور معاونین واعضای اصلی ستاد سرشماری شهرستان صومعه سرا و مامورین آمار این مجموعه صبح امروز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

  به گزارش واران خبر: دکتر کریمی معاون فرماندار ومعاون فنی ستاد سرشماری آغاز عملیات اجرایی سرشماری حضوری در صومعه‌سرا در این مراسم اظهار کرد: سرشماری یکی از ملاک‌ها برای برنامه‌ریزی‌های کشور است. آمار حاصله از سرشماری پایه و اساس تصمیم‌گیری‌های کلان کشور خواهد بود.
  وی سرشماری را لازمه توسعه و پیشرفت کشور دانست و افزود: با توجه به استقبال مردم جهت ثبت اطلاعات به صورت اینترنتی ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن تصمیم بر تمدید مهلت ثبت‌نام اینترنتی تا ساعت ۲۴ جمعه ۳۰ مهرماه گرفته است.

  img_9249
  معاون فرماندار صومعه‌سرا به اجرای همزمان سرشماری حضوری و میدانی تا جمعه ۳۰ مهر اشاره و خاطرنشان کرد: سرشماری حضوری تا ۲۸ آبان ادامه خواهد داشت؛ لذا خانوارهایی که به صورت اینترنتی نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام کرده‌اند با ارائه کد آماری و خانوارهایی که به صورت اینترنتی فرم سرشماری را تکمیل نکرده‌اند با مراجعه مامورین سرشماری می‌توانند اطلاعات خود را تکمیل و ثبت کنند.
  وی به حضور و فعالیت ۳۹ نیروی آمارگیر در سرشماری حضوری نفوس و مسکن صومعه‌سرا اشاره کرد و گفت: تمام سعی و تلاش شما مامورین آمارگیر باید حفظ اطلاعات اخذ شده از خانوارها باشد.
  معاون فرماندار صومعه‌سرا در پایان ضمن اشاره به پشتیبانی و تامین وسایل و امکانات تردد برای سهولت کار آمارگیران بر محرمانه بودن آمارهای اخذ شده از خانوارها تاکید و تصریح کرد: خانوارها می‌توانند با اطمینان کامل اطلاعات خود را در سرشماری به صورت حضوری، میدانی و اینترنتی اعلام کنند.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro