پوشش گازرسانی در صومعه سرا کامل شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۹ مهر ۹۵ - ۶:۱۸

  کد خبر : 49599
  مدیرعامل شرکت گاز گیلان:

  پوشش گازرسانی در صومعه سرا کامل شد

  مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت : برای دست یابی به این هدف بزرگ در صومعه سرا بیش از یک …

  مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت : برای دست یابی به این هدف بزرگ در صومعه سرا بیش از یک هزار و ۶۰۰ کیلومتر شبکه گذاری صورت پذیرفته و تعداد ۳۴ هزار انشعاب نصب شده است.

  مهندس جمشید ظهیری بیان کرد: با پایان یافتن هفته دولت امسال، شهرستان صومعه سرا نیز به جمع شهرستان‌های سبز استان پیوسته است. وی  تصریح کرد:  برای دست یابی به این هدف بزرگ در صومعه سرا بیش از یک هزار و ۶۰۰ کیلومتر شبکه گذاری صورت گرفته و تعداد ۳۴ هزار انشعاب نصب شده است.

  ظهیری اظهار داشت: هم اکنون تمام ۳ شهر و ۱۴۸ روستای این شهرستان با بیش از ۴۰ هزار خانوار از نعمت گاز برخوردارند و درصد بهره‌مندی گاز بخش روستایی در صومعه سرا از ۹۳٫۹ درصد تا قبل از هفته دولت به ۱۰۰ درصد در حال حاضر رسیده است و امکان بهره‌مندی از گاز برای تمامی خانوارهای روستایی فراهم شده است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اعلام داشت: تاکنون گازرسانی به شهرستان های انزلی، آستانه اشرفیه، رشت، لاهیجان و صومعه سرا به اتمام رسیده و این شهرستانها بعنوان شهرستان سبز بلحاظ گازرسانی معرفی شده‌اند و امید است تا دهه فجر امسال با افزایش درصد بهره‌مندی گاز در بخش روستایی به ۹۵ درصد، شاهد سبز شدن تمام استان به لحاظ پوشش گازرسانی باشیم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro