دیدار مسئولین صومعه سرا با خانواده شهید مدافع حرم “محمداتابه”

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۲ آبان ۹۵ - ۱۶:۰۹

  کد خبر : 49961

  دیدار مسئولین صومعه سرا با خانواده شهید مدافع حرم “محمداتابه”

  اعضا شورای تامین شهرستان صومعه سرا و برخی از مسئولین دیگر با خانواده شهید محمد اتابه دیدار کردند.

  واران خبر:فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا در این دیدار با تاکید بر رشادت های فرزندان ایران در مبارزه با نیروهای تکفیری داعش گفت: آنچه که نسل جوان ما را از دیگر جوانان دنیا متمایز می کند روحیه استشهادی و بصیرت و معرفت است که باعث می شود در دفاع از آرمانهای اسلام ناب محمدی (ص) سر از پا نشناسند و به آرزوی دیرینه خود یعنی شهادت دست یابند.

  وی با اشاره به تحولات منطقه گفت: اینکه میبینیم در سوریه نیروهای خودی پیروز میدان میشوند و نیروهای تکفیری روز به روز ضعیف تر میشوند همه از برکت خون این شهدا است و همین روحیه باعث شده تا استکبار جهانی به تکاپو بیوفتد تا راهی برای نجات خود بیابد.

  فرماندار صومعه سرا نیز در این دیدار گفت با تامل بر این موضوع که برای برپایی انقلاب چه کسانی زحمت کشیده اند واکنون برای پایداری وحفظ آن چه کسانی از جان خود می گذرند، میتوانیم به درستی مبانی اصلی انقلابمان نسبت به دیگر انقلابها در جهان پی ببریم.

  وی بابیان اینکه کسانی که در راه خدا از جان خود می گذرند ، هیچگونه وابستگی وتعلق خاطر بدنیا ندارند افزود مطمئنا این شهید بزرگوار الگوی زندگی خود را سیره اهل بیت (ع) قرار داده و با شهادتش به دیگران درس زندگی آموخت.

  ds eg fe ht index rj t5 wf %d8%b3%db%8c

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.ir