منافق کسی است که خاطرات جبهه و جنگ را تعریف کرده و در مرکز تصمیم ساز ایران از فتنه گران حمایت میکند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۶ آبان ۹۵ - ۲۳:۳۷

  کد خبر : 50074
  مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان:

  منافق کسی است که خاطرات جبهه و جنگ را تعریف کرده و در مرکز تصمیم ساز ایران از فتنه گران حمایت میکند

  مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه بدترین مرتبه کفر، منافق است گفت: منافق کسی است که امروز خاطرات جبهه و جنگ خود را نقل می کند اما در مرکز تصمیم ساز نظام جمهوری اسلامی حمایت از فتنه گرانی می کند که در سال ۸۸ نخست وزیر رژیم جعلی اسرائیل آنها را (فتنه گران سال ۸۸) امید این رژیم می دانست.

  به گزارش خبرنگار واران خبر حجت الاسلام سعید مهدوی در مراسم شب هفتم شهید محمد اتابه در مسجد جامع گوراب زرمیخ با بیان اینکه فتنه گران دو نوع هستند، اظهار داشت: فتنه گرانی که در نظام جهان اسلام بین شیعه و سنی اختلاف انداخته اند تا ما را از صهیونیست ،دشمن درجه یک دین خدا منحرف کنند و فتنه گر بعدی داخل نظام جمهوری اسلامی است که نائب امام زمان(عج) فرمود: دشمن در صدد نفوذ در مراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز نظام اسلامی است.

  وی با بیان اینکه شهدای مدافع حرم به مقام معیت و اخوت رسول الله می‌رسند، افزود: کسانی که به این درجه می‌رسند شدید علی الکفار هستند.

  مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه کفار مراتب مختلفی دارد، گفت: بدترین مرتبه کفر، منافق است، منافق کسی است که امروز خاطرات جبهه و جنگ خود را نقل می کند اما در مرکز تصمیم ساز نظام جمهوری اسلامی حمایت از فتنه گرانی می کند که در سال ۸۸ نخست وزیر رژیم جعلی اسرائیل نسبت به این فتنه گران تعبیری دارد که اصلاح طلبان و فتنه گران سال ۸۸ امید ما هستند.

  حجت‌الاسلام مهدوی با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری فتنه خط قرمز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد: فتنه آسیبی به این نظام زد که گناهی نابخشودنی است.

  آرای مردم برای هنجارشکنی، قداست زدایی و حرکات غیرانقلابی نماینده ها نیست

  وی با بیان اینکه مردم و خانواده های معظم شهدا به نماینده رای نداده اند که برود مجلس شورای اسلامی حنجره منحوس خود را برای حمایت از فتنه و فتنه گران به کار ببرد خاطرنشان کرد: این نماینده را نباید توهم بر دارد که آرای مردم شریف برای این هنجارشکنی ها قداست زدایی ها و حرکات غیر انقلابی او است.

  مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه مردم به اعتماد اینکه این فرد ویلچرنشین و جانباز انقلاب است به او رای دادند، اظهار داشت: این مردم در ۸ و ۹ دی اثبات کردند کسانی که حتی سابقه نخست وزیری حضرت امام ره را در کارنامه سیاسی زندگیشان بود وقتی علیه ارکان انقلاب و نظام به واسطه حب جا و مقام صف آرایی کنند، آنها را به زباله دان تاریخ می‌سپارند.

  حجت الاسلام مهدوی با بیان اینکه آن نماینده باید بداند عاقبت بخیری برایش نمی ماند، افزود: بنی صدر هم آرای زیادی را بدست آورد و رئیس جمهور غرب گرای دولت اصلاحات هم آرای زیادی داشت اما سرنوشتشان اکنون مشخص است.

  مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه تکفیری ها آلت دست هستند و دشمن درجه یک ما صهیونیست و یهودیِ نژاد پرست مدعی نظام جهانی است که حاضر نیست حاکمیت جهانی امام زمان(عج) را بپذیرد، تصریح کرد: ابن زیادهای زمانه برای اینکه امام زمان(عج) تنها بماند توطئه کرده اند تا مسلم ابن عقیل زمانه ما، نائب امام غریب و تنها بماند.

  حجت‌الاسلام مهدوی خاطرنشان کرد: تکفیری ها این نائب امام زمان را نشانه گرفته اند و فتنه گران داخلی هم جرأت کرده اند هر از چندگاهی سربلند کنند تا حرف ولی خدا را به زمین بگذارند.

  پدران شهدای مدافع حرم بیانیه ای در راستای برائت از حامی فتنه صادر کنند

  وی اظهار داشت: پدران شهدای مدافع حرم در راستای اذهان برائت از حامی فتنه ،گوی سبقت را از دیگر اقشار جامعه بربایند و طبق یک بیانیه اعلام کنند فرزندان ما همان کسانی اند که در سال ۸۸ حماسه آفرینان ۸ دی در رشت بودند و فرزندانمان اجازه نمی دهند خواص آلوده و جاه طلب سر به حریم نظام اسلامی و ولایت بگذارند.

  مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان افزود: اگر این نماینده به زودی در اظهاراتی توبه نکند وظیفه انقلابی ما رهروان شهدای مدافع حرم این چنین تداوم خواهد داشت تا به رسوایی و افشای شخصیت خناس و منافقانه این جماعت حامی فتنه ختم شود.

  حجت الاسلام مهدوی گفت: جوانان این استان نباید اجازه دهند یک عده از عزیزترین سرمایه های ما به دفاع از حریم اهل بیت جان خود را فدا کنند و امیرحسین ها یتیم شوند و مادر و پدر شهدا داغ فرزند ببینند اما از داخل نفوذی، همچون کرمی این شجره طیبه را به صدمه وادار دارد.

  از یک ویلچرنشین دنیاطلب و جاه طلب که با یک فرد فاسد عکس یادگاری می گیرد بیش از این انتظار نمی رود

  وی تصریح کرد: از یک ویلچرنشین دنیاطلب و جاه طلب ، در سالی که حضرت آقا فرمودند سال همدلی و همزبانی، وقتی این فرد با این ویلچر کنار یک آدم فاسد پولدار عکس یادگاری گرفت که این آقا پشتیبان مالی فیلم مستهجن زیرزمینی حیاسوز را تبیین کرده بود، بیش از این انتظار نمی رفت.

  مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان خاطرنشان کرد: اگر این نماینده همانطور خاطرات جبهه و جنگ را امروز به عنوان ابزاری مطرح می کند حتما همین روزها عکس هایی که با یک فاسد و کسی که فیلم مستهجن را تبیین می کند عکس یادگاری گرفته آن هم در سایت ها آورده می شود تا چهره چندگانه فرصت طلبش پیدا شود.

  حجت‌الاسلام مهدوی با بیان اینکه مدافعین حرم یک بار با سلاح به سوریه می روند تا با عروسک های آمریکایی مبارزه کنند تاحریم زینب نشکند، اظهار داشت: مدافعین حرم در عالم سیاست و حرکت اجتماعی با قلم و بیان خودشان به مبارزه با عروسک های کدخدا باوری که فساد را نهادینه و از فتنه حمایت می کنند به می پردازند.

  وی افزود: اگر حنجره این نماینده برای این مردم است پس چرا صدایش برای اختلاس ۸ هزار میلیاردی در نمی آید، اگر مدعی  حنجره صدای مردم است چرا اعتراضش را در قبال ظلم بزرگی که در نظام عادلانه قابل پذیرش نیست و رهبر معظم انقلاب فرمود: این فیش های حقوقی را نباید به فراموشی و گذر زمان سپرد،  صدایی شنیده نمی شود.

  مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه در نظام اسلامی یک عده به حریم نظام هجوم آورده اند، گفت: عده ای که اولا به واسطه انفعال در برابر نظام سلطه کدخدا را از خدا بیشتر باور کرده اند و به واسطه زندگی اشرافی کاری به مردم ندارند و منابع و ذخایر کشور را باندی و قبیله ای تقسیم می کنند و صرفا مشکل این کشور را ارتباط با نظام سلطه بیان می کنند.

  حجت‌الاسلام مهدوی تصریح کرد: آن عده ای که در موضع گیری های سیاسیشان، اگر شهدای مستضعف مدافع کریم ولایت در یمن در برابر رژیم منحوس صهیونیست ایستاده اند کشته شوند، بیانیه ای صادر نمی کنند اما کافیست یک عروسکی با فضاسازی تبلیغی در یکی از کشورهای زورگو کشته شود، بیانیه صادر می شود.

  يک ديدگاه

  1. غلام علی مردم دوست گفت:

   این همه سخنران ایشان چرا ……………….!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro