«محمدطاها و فاطمه»؛ بیشترین فراوانی نام نوزادان صومعه  سرایی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۴ آبان ۹۵ - ۱۳:۰۸

  کد خبر : 50172

  «محمدطاها و فاطمه»؛ بیشترین فراوانی نام نوزادان صومعه  سرایی

  گروه اجتماعی: رئیس اداره ثبت احوال صومعه‌سرا با بیان اینکه «محمدطاها و فاطمه» بیشترین فراوانی نام نوزادان صومعه ‌سرایی است، گفت: در شش ماهه نخست سال جاری ۷۱۸ نفر در صومعه‌سرا متولد شده‌اند.

  سیدحسن نورانی، رئیس اداره ثبت احوال صومعه‌سرا در گفت‌وگو با ما ، با اشاره به وظایف سازمان ثبت‌احوال اظهار کرد سازمان ثبت‌احوال وظیفه ثبت واقعه ولادت، واقعه ازدواج، طلاق، صدور و تعویض شناسنامه، صدور گواهی فوت و…را عهده‌دار است.

  وی با بیان اینکه در شش ماهه نخست سال جاری ۷۱۸نفر در صومعه‌سرا متولد شده‌اند،افزود:در این بازه زمانی ۷۶۷واقعه ازدواج در صومعه‌سرا به ثبت رسیده است.

  نورانی با اشاره به ثبت ۴۷۸ واقعه فوت در صومعه‌سرا بیان کرد:فراوانی نام در شش ماهه نخست سال ۹۵ در طبقه ذکور به ترتیب محمدطاها،ابوالفضل و امیرعلی،امیرحسین،مهدی،سامیار و امیرمحمد بوده است.

  رئیس اداره ثبت احوال صومعه‌سرا در پایان به فراوانی نام طبقه اناث در شش ماهه نخست جاری اشاره و اظهار کرد:در طبقه اناث به ترتیب فاطمه،معصومه و نازنین زهرا،آوا و زهرا،مرسانا و رقیه،باران،زینب و یسنا دارای بیشترین فراوانی نام‌ها در نوزادان دختر صومعه‌سرایی بوده است./ایکنا

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro