کشف و امحاء 151 کیلو مواد غذایی فاسد در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۴ آبان ۹۵ - ۱۳:۱۱

  کد خبر : 50175

  کشف و امحاء ۱۵۱ کیلو مواد غذایی فاسد در صومعه‌سرا

  رئیس شبکه بهداشت و درمان صومعه‌سرا از کشف و امحاء ۱۵۱کیلوگرم مواد غذایی فاسد از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی صومع‌سرا خبر داد.

  محسن حسین‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ما،اظهار کرد:طی سه ماهه دوم سال جاری ۱۵۱کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته از مراکز تهیه و مواد غذایی در صومعه‌سرا کشف و معدوم شده است.

  وی با اشاره بر اینکه در این مدت دو هزار و ۴۸۲ مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و ۶۲۷بازدید از اماکن عمومی توسط بازرسان بهداشت محیط صومعه‌سرا صورت گرفته است،افزود:مواد غذایی کشف شده تاریخ گذشته شامل سوسیس، آبلیمو،رب،آرد،نوشابه و… بوده است.

  حسین‌زاده با بیان اینکه حفظ و ارتقای سلامت جامعه از اهداف بازرسی‌ها از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی است،خاطرنشان کرد:در این بازرسی‌ها ۱۱مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی بدلیل عدم رعایت بهداشت پلمپ شدند.۲۸ مرکز تهیه و عرضه مواد غذایی متخلف در شهرستان شناسایی و به مراجع قضایی ارجاع داده شدند.

  رئیس مرکز بهداشت و درمان صومعه‌سرا در پایان از انجام صد و ۳۲مورد نمونه‌برداری از نان و مواد غذایی در سه ماهه دوم سال جاری از مراکز تهیه و توزیع شهرستان خبر داد و اظهار کرد:در این مدت چهار هزار و ۷۶۰ مورد کلرسنجی از آب شهری و روستایی شهرستان صورت گرفته است./ایسنا

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.ir