راه های ارتباطی و اصلی شهرستان صومعه سرا گسترش میابند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۵ آبان ۹۵ - ۱۵:۲۹

  کد خبر : 50191

  راه های ارتباطی و اصلی شهرستان صومعه سرا گسترش میابند

  با پیگیری نماینده صومعه سرا طرح تعریض جاده ترانزیتی فومن به صومعه سرا تا پونل به تایید رسیده و قرارداد آن طی هفته های آینده به مناقصه گذاشته خواهد شد.

  به گزارش واران خبر: با پیگیری نماینده صومعه سرا طرح تعریض جاده ترانزیتی فومن به صومعه سرا تا پونل به تایید رسیده و قرارداد آن طی هفته های آینده به مناقصه گذاشته خواهد شد، این مسیر در سالهای گذشته شاهد حوادث فراوان بوده و با پیگیری های نماینده صومعه سرا از وزارت راه طرح آن به تایید رسید و در این طرح چهارراه خاکیان صومعه سرا نیز دارای میدان خواهد شد.

  همچنین ایجاد مسیر جدید کمربندی کلاشم به صومعه سرا تا ضیابر نیز پس از ۴ سال راکد ماندن از سر گرفته شد، ضمنا” طرح تعریض مسیر صومعه سرا تا تولم شهر و پیربازار تا صومعه سرا نیز هم اکنون در دست اقدام است.

  ۳ ديدگاه

  1. صومعه سرا 95 گفت:

   نماینده فومن درمجلس گفت.حوزه انتخابیش دو قطب گردشگری، سالیانه میزبان بیش از سه میلیون گردشگرداخلی و بیش از۱۵هزار گردشگرخارجی است، او ماسوله را بعداز { ونیز ایتالیا دومین شهر زنده تاریخی دنیا معرفی کرد} و قلعه رودخان و منطقه بی نظیر مرکز مبارزات سردار جنگل نامید.
   آقای دلخوش چرخ های اقتصاد وصنعتی صومعه سرا ، هردو لنگ است گردشگرم که اینجا نمی آید . حداقل توجه ای به شهرصنعتی صومعه سرا کن.

   نماینده صومعه سرا طرح تعریض جاده صومعه سرا تا پونل و طرح میدان خاکیان صومعه سرا به تایید رسید .
   و مسیر کمربندی کلاشم به صومعه سرا تا ضیابر نیز از سرگرفته شد، تعریض صومعه سرا جمعه بازار و پیربازار از سر گرفته شد.

   نماینده محترم چگونه باید با امکان اندک زیر سایه همسایگان قدرتمند ، نزد مردم ایران دیده نشویم ( همسایگان بندرانزلی . رشت . فومن )

  2. تصادفی دانشجویان گفت:

   رئیس هلال احمر آستارا گفت: شب گذشته تصادفی درجاده آستارا به اردبیل در «کشفی» یک نفرکشته و هفت نفر مصدوم شدند ( سه خودرو پراید پیکان کامیون بودند) مصدومان با آمبولانس به مراکز درمانی انتقال یافتند.
   لازم ذکرحادثه دیدگان ۴ نفر تهرانی ،که دانشجویی کارشناسی دانشکده فنی مهندسی صومعه سرا بودند که در ایام تعطیل به سرعین رفته بودند در موقع برگشت این تصادف اتفاق افتاد متاسفاً یکی از ۴دانشجوی صومعه سرا در دم کشته شد.

  3. ندا گفت:

   نخستین پایگاه هوایی امدادی با اعتبار ۸۵ میلیارد ریال به مساحت ۱۵ هزارو ۵۰۰ مترمربع، چهارشنبه ۹۵/۸/۲۶ باحضور معاون وزیرکشور، استاندارگیلان و نماینده لنگرود، کلنگ پایگاه امداد نجات هوایی هلال احمر گیلان در لنگرود به زمین زده شد.
   یک بالگرد پیشرفته۱۵ نفره با تجهیز به امکانات روز ، دوموتوره بوده و توانایی پرواز در شب و پرواز کور (IFR)، روی آب، حمل مصدوم و بار را دارد دراختیار امداد هوایی به استان گیلان اختصاص یافت.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro