جانبازان کتاب ناطق دوران دفاع مقدس هستند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۷ آبان ۹۵ - ۱۹:۳۳

  کد خبر : 50221
  رئیس ارشاد صومعه سرا:

  جانبازان کتاب ناطق دوران دفاع مقدس هستند

  رئیس اداره فر هنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا در دیدار از جانباز دفاع مقدس فرامرز طالقانی، گفت: جانبازان و آزادگان سندهای زنده دوران دفاع مقدس اندکه چون کتابی ناطق می توانند تجربیات و خاطرات دوران هشت ساله دفاع مقدس را بازگو کنند.

  واران خبر: سید محمود رزمگیر رییس اداره فر هنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا به همراه شهردار ، شورای اسلامی شهر گورابزرمیخ ، هنرمندان و همکاران اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به مناسبت هفته ی کتاب و کتابخوانی ظهر روز چهارشنبه ٢۶ آبان ماه ٩۵ از خانواده ی جانباز قطع نخایی بالای ٧٠ درصد صومعه سرایی در بخش گورابزرمیخ فرامرز طالقانی دیدار کردند.

  سید محمودرزمگیر در این دیدار اظهار داشت: جانبازان و آزادگان سندهای زنده دوران دفاع مقدس اندکه چون کتابی ناطق  میتوانند تجربیات و خاطرات  دوران هشت ساله دفاع مقدس را بازگو کنند.

  وی بابیان اینکه ما هر خدمتی که به مادران و همسران شهداء جانبازان و آزادگان انجام دهیم فقط دین خود را اداء کرده ایم اشاره کرد: باید با تاسی از اسوه و روش زندگی امامان معصوم(ع) در مسیر احیای ارزشهای دینی و انقلابی قدم در جای پای شهیدان گذاشته و بتوانیم آرمانهای امام راحل را در جامعه به ثمر بنشانیم.

  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا جانبازان را سند افتخار ملت ایران عنوان کرد و تصریح کرد: جانبازان یادگاران هشت سال دفاع مقدس هستند که وجود آنان برای نظام و کشور مایه ی خیر و برکت است.

  رزمگیر به شان و مقام جانباز اشاره و خاطر نشان کرد: در بهشت و مقام و درجه ای است که هیچ بنده ای به آن درجه نمی رسد مگر آنکه پاره ای از تن خودرا در راه خدا هدیه کرده باشد.

  این مسئول فرهنگی یادآورشد: جانباز کسی است که سلامت خودرا در راه خدا به خطر انداخته و به قصد شهادت رفته و شهید زنده است.

  رزمگیر تکریم و تجلیل از مقام جانبازان را یک سنت نبوی ، علوی و حسینی دانسته و از خانواده جانباز نیز که سالهاست با صبرو حوصله از جانبازخودپرستاری و مراقبت می کنند ، تقدیر کرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro