سرنوشت دیوار مهربانی در صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۸ آبان ۹۵ - ۱۹:۴۰

  کد خبر : 50226

  سرنوشت دیوار مهربانی در صومعه سرا

  واران خبر: مدتی پیش بود که حرکت اجتماعی با نام “دیوار مهربانی” در کشور ایران به راه افتاد که مضمونی …

  واران خبر: مدتی پیش بود که حرکت اجتماعی با نام “دیوار مهربانی” در کشور ایران به راه افتاد که مضمونی با عنوان کمک به دیگران و با شعاری” اگر نیاز داری بردار وگرنه هدیه ای بر دیوار بیاویز ” شروع به کار کرد.

  این حرکت تا به آنجا تاثیر گذار و خوب بود که کشورهای همسایه از روی آن کپی برداری کردند و در کشور نیز تا عمق روستا ها به پیش رفت و حتی در شهر صومعه سرا نیز دیوار های رنگ آمیزی شد و به عنوان “دیوار مهربانی ” به مردم معرفی شد که با استقبال خوبی روبه رو شد.

  اما بعد از فروکش کردن جو رسانه ایی حاکم بر این جنبش ،دیوار های مهربانی شهرستان های مختلف اندک اندک به فراموشی سپرده شدند بعضی آویزشان از بین رفت بعضی رنگ و روی اول را نداشتند و در کل آن برجستگی گذشته کمرنگ شد.

  هرچند اهدا لباس های سالم که مورد نیاز ما نیستند به کسانی که نیاز دارند امری پسندیده است و معمولا خانواده ها این کار را انجام میدهند اما  با به وجود آمدن دیوار مهربانی این پروسه سهولت یافت.

  خوب است که بار دیگر در شهرستان صومعه سرا دیوار های مهربانی شروع به کار کنند…

  قابل ذکر است مدتی پیش یک دیوار مهربانی جدید در روستای واقع دشت صومعه سرا تشکیل شده که جای تقدیر بسیار دارد.

  photo_2016-11-18_19-34-19 photo_2016-11-18_19-34-27

  يک ديدگاه

  1. اسماعیل گفت:

   سلام دلیل برچیدن دیوار مهربانی در صومعه سرا این بود که شخصی تمام دیوار مهربانی های شهر رو با اویزهایش میبرد حتی یکی از دیوارها چند بار اویز گذاشته ولی با بی شرمی تمام چوب ان هم از جایش میکندند و تحقیق متوجه شدیم که با همه ی دیوار ها اینطور رفتار میشد اگر امکانش هست برید مصاحبه بگیرید و روش کار کنید.تشکر

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro