همپوشانی مدیریت اجرایی و مدیریت سیاسی باعث بروز تحولات چشمگیر خواهد شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲ آذر ۹۵ - ۱۶:۱۷

  کد خبر : 50294
  فرماندار صومعه سرا در آیین معارفه شهردار تولمشهر:

  همپوشانی مدیریت اجرایی و مدیریت سیاسی باعث بروز تحولات چشمگیر خواهد شد

  دکتر اسمعیل پور فرماندار این شهرستان در مراسم آیین معارفه شهردار جدید تولمشهر که در سالن اجتماعات هنرستان توتونکاران این شهر برگزار شد با بیان این موضوع که همپوشانی مدیریت اجرایی و مدیریت سیاسی باعث بروز تحولات چشمگیر خواهد شد گفت در پی مدت خدمت خود در شهرستان صومعه سرا این همپوشانی و انظباق کاملا وجود داشته است مگر در مواقعی که با دخالتهای نابجای برخی افراد باعث کندی روند پیشرفت گردید.

  به گزارش واران خبر : فرماندار صومعه سرا ضمن تشکر از زحمات مهندس میرسیدی مدیر کل امور شهری استانداری گیلان تصریح کرد امروز ما شهرداری را به شهر تولمشهر معرفی می کنیم که به اندازه کافی تجربه ، سواد و پشتوانه را داراست و به امید خدا شاهد تلاشهای خوبی خواهیم بود.

  فرماندار صومعه سرا با اعلام حمایت از این مدیر شهری خاطر نشان کرد امیدواریم بتوانیم با کمک نماینده شهرستان اعتبار خوبی برای این شهر وبخش در جهت عمران وآبادی دریافت کنیم.

  دکتر اسمعیل پور با بیان اینکه چند خواسته و انتظار در ابتدای کار از مهندس آقاجانی داریم ، بیان کرد تغییر بافت ومبلمان شهری، اصلاح  بازار احشام ، پیگیری پروژه کمربندی و دیگر پروژه های سرمایه گذاری، خروج مدیریت شهری از رکود به سمت پویایی از جمله این انتظارات است.

  وی از تخصیص اعتبار شهرداری تولمشهر به میزان شهرداری صومعه سرا خبر داد وتصریح کرد این امر بدین معناست که ظرفیت های شهری و عمرانی این شهر کمتر از شهر صومعه سرا نیست و بایست کارهای زیادی در این راستا صورت پذیرد.

  در ادامه با اهداء حکمی از سوی استاندار گیلان، مهندس اقاجانی بعنوان شهردار تولمشهر معرفی گردید.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro