اعزام 60 مبلغ و 20 مداح به مساجد و هیئات مذهبی صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۰ آذر ۹۵ - ۱:۳۵

  کد خبر : 50479
  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا :

  اعزام ۶۰ مبلغ و ۲۰ مداح به مساجد و هیئات مذهبی صومعه‌سرا

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا گفت: همزمان با ایام آخر صفر ۶۰ مبلغ دینی و ۲۰ مداح به مساجد و هیئات مذهبی این شهرستان اعزام شده‌اند.

  حجت‌الاسلام منوچهر احمدی‌پور، در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبرضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت محمد(صلی‌الله‌علیه وآله)، امام حسن مجتبی(علیه‌السلام) و امام رضا(علیه‌السلام) اظهار داشت: شهرستان صومعه‌سرا همزمان با رحلت پیامبر اکرم(صلی‌الله علیه و آله) و سبط اکبرش امام حسن مجتبی(علیه‌السلام) و شهادت امام رضا(ع) غرق در عزا و ماتم است.

  وی با بیان اینکه بیش از ۸۰ مسجد و ۱۰ هیئت مذهبی در این ایام فعال هستند و مراسمات مذهبی برپا می‌کنند، افزود: در این راستا ۶۰ مبلغ دینی و ۲۰ مداح به هیئات و مساجد اعزام می‌شوند.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا گفت: برپایی مجالس سخنرانی و پاسخگویی به سوالات و شبهات ، بیان احکام ، تبیین سیره نبی مکرم اسلام (صلی‌الله علیه و آله) و همچنین امام حسن و امام رضا (علیه‌السلام) و اقامه نمازجماعت از جمله برنامه‌های مبلغان اعزامی است.

  حجت‌الاسلام احمدی‌پور تصریح کرد: حضور روحانیون بین مردم و جوانان در طول سال و بخصوص برخی مناسبت‌های شمسی و قمری در ارتباط بین آنها و آحاد مردم موثر بوده و مورد تاکید این اداره است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro