آخرین شنیده ها از تغییرات فرمانداران گیلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۷ آذر ۹۵ - ۱۰:۱۰

  کد خبر : 50598
  تغییرات گسترده در استان؛

  آخرین شنیده ها از تغییرات فرمانداران گیلان

  پس از گمانه زنی ها در خصوص تغیرات قریب الوقوع در فرمانداری های آستاران، رشت و تالش، اکنون شنیده ها حکایت از تغییرات کلان بیشتری در سطح فرمانداران شهرستان های استان گیلان دارد.

  واران خبر به نقل از خزر آنلاین:طی چند ماه گذشته خبر جابجایی و تغییرات در ۳ فرمانداری، رشت، آستارا و تالش به گوش می رسید.

  پس از گمانه زنی ها در خصوص این تغییرات قریب الوقوع، اکنون شنیده ها حکایت از تغییرات کلان بیشتری در سطح  فرمانداران شهرستان های استان گیلان دارد.

  شنیدها حکایت از انتقال قریب الوقوع یونس رنجکش که در حال حاضر به عنوان مدیرکل فرهنگی-اجتماعی استانداری گیلان مشغول به فعالیت است به شهر مرزی آستارا دارد که در پی این انتقال، سیروس شفقی، فرماندار آستارا به رشت، مرکز استان خواهد آمد تا سیدعیسی مهدوی راهی تالش شود هرچند که شنیده می شود که عیسی مهدوی با این انتقال مخالف است و تمایلی به رفتن به تالش ندارد، با انتقال مهدوی به تالش فتح اللهی، فرماندار این شهرستان به فومن خواهد رفت و جایگزین مومنی زاده خواهد شد.

  اما در ادامه ی این تغییرات گفته می شود مومنی زاده به فرمانداری رودسر منتقل خواهد شد و امیرجانبازی فرماندار رودسر به انزلی خواهد رفت.

  اما از جالب ترین بخش این شنیده ها انتصاب یک زن به عنوان اولین فرماندار زن در گیلان است و شنیده می شود مناابروفراخ، معاون فرماندار رشت به فرمانداری صومعه سرا خواهد رفت تا اولین فرماندار زن گیلانی باشد و در پی این تغییر، اسماعیل پور، فرماندار صومعه سرا که خود گزینه ی انتصاب در اداره کل میراث فرهنگی و امور گردشگری گیلان بود جانشین یونس رنجکش در اداره کل فرهنگی و اجتماعی استانداری گیلان شود.

  ۳ ديدگاه

  1. مهری ب ن گفت:

   خانم مهندس منا ابرو فراخ ، لطفاً زودتر بیا

   تلاش کن تا شهرستان صومعه سرا توسعه پیدا کند. در دوره نمایندگی مهندس رمضانپور تنها پارک صومعه سرا ساخته شده ، هنوز همان پارک است.تنها پارک شهر جنب بیمارستان مخروبه صومعه سرا . برخی شهرهای استانها خشک آب بوسیله لوله هابزرگ و موتورهاآب پهمپاژ میکنند ، یا در جای دیگر خاک وسنگ را جمع می کنند تپه و ساحل مصنوعی می سازند ، ما همه را داریم اما همت وجودندارد. شهرما پارک ساحلی ندارد. خانه معلم ندارد . مسافرخانه برای افراد کم درآمد نداریم

  2. تازه گفت:

   بله تنها یک پارک داریم چه کنیم ، آن موقعی که بیمارستان سالم بود ، حداقل امکانات دارویی و پزشک متخصصی نداشت و خبری MR I و CT اسکن نبود. داشتن پارک ساحل برای شهروندان صومعه سرایی آرزو شده ، خانه معلم ، مسافرخانه برای افراد کم درآمد اصلاً لازم نیست.
   تازه هنوز معلوم نیست، این خانم فرماندار صومعه سرا شه.

  3. نریمان گفت:

   بنرهای تشکر بابت کاره ناتمام هنوز نصب میشود، همه فکر میکنند تمام مشکلات در صومعه سرا بطرف شده.

   جدیداً خبرهای تلگرامی به کمک نماینده ما آمد. آقای دلخوش با هر کی سلام علیک می کند یا هر قدم میزند هر سوالی می کند ودستی با هرکه میدهد گزارش و عملکرد تلگرامی شده
   سایت اینترنت آقای دلخوش خبرش قدیمی ویک طرفهاست. ونظرات کاربران درج نمی شود. بخاطر عدم نوشتن نظرات مردم اشتباهات گذشته بصورت دیگر انجام می شود

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro